Základní předběžná kontrola, abyste se ujistili, že budete vždycky hledat nejlepší

Anonim

Je to fakt života, že nemůžeme vždy udělat dobrou fotografii. Ať už je to osvětlení, způsob, jakým vlasy spadnou, nebo ne tak lichotivý výraz, nikdy to nebude dokonalé.

Přesto víme, že jste lepší než to, takže jsme společně vložili mentální kontrolní seznam, abyste se vyhnuli trápným značkám na Facebooku a zajistěli jste, že jste představiteli zbytku světa jako velkolepý bastard.

Zde jsou důležité kroky a nedělat, než někdo uchopí váš hrnek.

Narovnat

Vy jste se dostali do problémů s vynaložením peněz na pěkný oblek a kravatu, jen aby se na vašich fotografiích objevily pokrčené a rozcuchané fotografie. Dvě věci: dobrá poloha a skvělá čistička. Ujistěte se, že váš soubor začíná dokonale přitlačený (a čistý) a když začnou blikat bleskové záblesky, zkontrolujte, zda jsou ostré a držte si záda rovně. Nikdo však nemá rád sloucháře.

Vyhněte se Raverův roh (Disco pěna)

Ano. Mluvíme o přebytečné výplni a surovinách, které se mohou rozvíjet v koutcích vašich úst. Nejenže je to docela hrubé, ale na fotografiích vypadá strašidelně. Pokud to znamená najít tichý kout a pomocí kapsy náměstí jako ubrousek, tak to být. Jen nedovolte, aby se to stalo.

Přiložte si kravatu pod límec a zatlačte límec do bundy

Víme, že pokud jste líní nebo jste ve spěchu, vaše bunda a kravata se mohou stát nápaditým, nebo dokonce volitelným příslušenstvím. Jsme však z mysli, "jestli to uděláte. Udělej to správně'. To znamená dokončení celého procesu vázání kravaty, zastrčení límce do bundy a dokončení práce tím, že zajistíte uzel úhledně pod límečkem. Ponecháte-li to ještě trochu uvolněně, bude to vypadat jako 70. let.

Snažte se mluvit (nebo jíst)

Není třeba být mute, ale když fotograf začne hromadit za chvilku, je to signál, aby pohltilo to houst jídla a držet jabbering na minimum. Ano, upřímné fotografie mohou často zdůrazňovat ty nejlepší věci, ale když se posmíváte svým kamarádům, nejspíš se nejednáte o své nejlepší.

Vyhněte se nepříjemnému krku

Udržujte to jednoduché, hloupé. Není třeba hledat nahoru, dolů nebo na stranu. Jen držte hlavu nahoru a zpátky rovnou. Když se otočíš hlavou dolů, uděláš lesklý zábleskový žlábek nebo dvojitou bradu a vyklenutí bude jen tak vypadat jako kočka.

Zkontrolovat zuby

Zuby mohou dělat nebo rozbít fotografii. Možná jste prodělali svou cestu skrz několik sklenic červené, nebo jste se líbila s petrželkami. Ať tak či onak, existuje velká šance, že vaše perleťově bílé nehledají to nejlepší. Vyžádejte jednoho z vašich kamarádů, aby zkontrolovali vaše chompry před skvrnami nebo zbytky jídla před zahájením fotografií.

Zkuste Nebýt Blikat

Samozřejmě, že neexistuje žádný jasný způsob, jak se tomu vyhnout, ale pokud máte pocit, že je třeba blikat, vydejte se z vašeho systému, než se kamery začnou přitahovat. Dalším tipem je úplné zavření očí, dokud každý neřekne "sýr", ale riskujete, že vypadáte trochu divně. Není nic horšího než skvělý skupinový výstřel, s jedním Blinkym Billem.

Fix si vlasy

V noci nikdo nevypadá perfektně, zvlášť když vyřezáváte taneční parketu. Ale předtím, než jsou snímky pořízeny, zajistěte, aby se vaše vlasy sklopily dolů, odtáhly se zpět nebo těsně od vašeho obličeje. Tajemství toho všeho je v přípravě před akcí. Nechoďte přes palubu s produktem, ale jen tak, aby si ruce v ruce vlasy později večer posunuli zpět na místo.

Vyberte si úsměv

Vítězové jsou úšklestí. Pokud se podíváte nejlépe na zubatý úsměv, přemýšlejte o něčem, co vás přivádí k smíchu za nejpřirozenější výsledek. Pokud jste víc smirker, nezapomeňte na stupeň, ve kterém jste usmál v lichotivé fotografii a napodobit ji.

Dostaňte to z pitné vody

Některý chytrý člověk kdysi řekl, že nikdy nechytí vaše fotografie s pitnou sklenkou v ruce. Souhlasíme, není to dobrý vzhled a často vás může vypadat více nepříjemně než úžasné. Nápoj prostě visí jako další přílohu. Toto pravidlo zahrnuje pivo, víno a šampaňské. Jeden pivo, které je přijatelné, je Pina Colada, ale pouze pokud jste na windsurferu.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny