Ellen DeGeneres neuvěřitelně odhalí její $ 175,000 Rolex v nejnovějším Seinfeld rozhovoru

Anonim

Může tančit jako bílý kluk, může se s úsměvem zeptat na těžké otázky a může lidi rozesmát. A nyní Ellen Degeneres může přidat další ocenění do svého působivého repertoáru - hrdého majitele 175.000 dolarů Rolex Paul Newman Daytona Reference 6241.

Podle minulého prodeje značky Hodinkee byl vyhledávaným časopisem Paul Newman Daytona trochu tmavý kůň v jeho debutových dnech. Vyznačuje se bílým číselníkem s černými subregistry, tlačítky pro stlačení chronografu a nápadným černým akrylovým rámečkem. Tyto "exotické" schůzky nebyly v roce 1969 výrazně vzaty, a model seděl na lávce po několik let až do osmdesátých let, než je objevili italští sběratelé a dal jim přezdívku Paul Newman Daytonas poté, co viděl obrázek herce houpajícího se .

Rychle dopředu více než 30 let a hodinky jsou nyní jedním z nejvíce lukrativních vinobraní Rolexů, které se kdy dostaly na trh. A tady mluvíme s hostitelkou Ellen DeGeneresovou, která se v třetí epizodě Netflixových komediantů v automobilu připravuje na kávu.

Předpokladem přehlídky je přesně to, co si myslíte, že je. Jerry Seinfeld, komik, se setká s Ellenem DeGeneresem, dalším komikem, aby si povídal o všem, od toho, jak se hostitelství v talk show dostalo do komedie, rodiny, koní a módních rad.

Ještě důležitější je, že ročník Rolex je spárován s dobou správného vozu, když Seinfeld zvedl DeGeneres v 1977 Toyota FJ40 Land Cruiser. Rolex nemůžete vidět ve videu níže, ale můžete vidět, na co se pár dostává.

To by nebylo poprvé, co celebrita předvedla veřejnosti svou nejlepší kolekci hodinky. David Beckham nedávno měl v Tokiu hodinky o hodnotě 55 000 USD se základním bílým odpalištěm, zatímco Floyd Mayweather šel všichni ven s 18 miliony hodin diamantovým zakrytým hodinkami.

(přes Hodinkee)

1/3

2/3

3/3

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common