Dunhill ICON Elite: Balená britská maskulinita

Anonim

Následující článek byl sponzorován dunhill

Jste-li člověk, který je při hledání svého dokonalosti štíhlý, člověk, který má charakter a styl, má nadčasovou eleganci, nebo člověk, který má vylepšené chování, zděděno od hlubokého uznání tradice a jemnějších věcí v životě, zdravíme Tě. Za druhé, jaká je vaší podpisová vůně? Pokud se snažíte zanechat trvalý dojem, dunhill ICON Elite je náš nový osobní favorit.

Možná jste již obeznámeni s řadou dunhill ICON. Elite je třetí sofistikovaná adaptace značky - moderní a nadčasová interpretace ikonické, mužské vůně.

Ve skutečnosti je maskulinita základní charakteristikou celé dunhillové řady ICON a zvláště Elite. Duše vonné vůně je postaven na silné základně sicilské Bigarade, Vetiveru a santalového dřeva, které vytvářejí odolnou dřevinost, která vytváří podpis vůně.

Robustní koření jako Cardamon a černý pepř dodávají trochu větší hloubku a sílu ICON Elite, zatímco Heart Blue Sage a Juniper ji udržují elegantní. Konečně, silná kombinace Ebony Wood hraje proti černému semišu, aby dokázala jemnější detaily a odbornou řemeslnou vůni.

Co se týče láhve? Vyvolává to víc stejné britské elegance jako vůně, kterou obsahuje. Inspirováním bohatého britského motocyklového dědictví Alfreda Dunhilla, design láhve společnosti ICON Elite je uctíván v elegantním skle. Je také vybavena značkovým podpisovým motorem otočeným vzorem, neuvěřitelně přesným a složitým designem, který ztělesňuje pozornost detailům a jedinečným dovednostem inženýrství, které se vyznačují dunhill.

Unikátní, svěží, kořeněné a dřevěné dunhillské ICON Elite je určeno pro člověka, který rozděluje svůj čas mezi město a venkov, představující vyhledávaný a nezaměnitelný britský luxus, ať už doma nebo v zahraničí. Je to pro muže, který při prvním rozprašování své podpisové vůně vyzařuje důvěru bez arogance, apeluje bez ega. Jednoduše, dunhill ICON Elite je pro skutečného gentlemana.

dunhill ICON Elite 100ml $ 140 a ICON Elite 50ml 100 dolarů jsou k dispozici v obchodech Myer a David Jones . Získejte bezplatný dárek při nákupu dunhill ICON Elite100ml od Davida Jonese nebo Myera. Jeden dárek na jednoho zákazníka, dostupný od 7. srpna, zatímco zásoby vydrží a nejsou k dispozici ve spojení s žádnou jinou nabídkou.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny