David Jones odhalení toho, co přichází v pánské módě v zimě

Anonim

Včera v noci se David Jones konal v Sydney Carriageworks se svou kolekcí podzimních a zimních dámských a pánských oděvů. Vždy o aféře celebrit, pompů a vzdušných polibků jsme se vydali podívat, co se děje s pánskými oděvy v příštím zimě.

Je-li na těchto událostech bolestně pravda, je to, že pánské oblečení je téměř vždy podmanivá záležitost. Nebudeme jít tak daleko, jak jsme říkali minulou noc, že ​​spíše jsme viděli známky naděje na obyčejné místní scéně. Mohlo by to být opravdu rok, kdy se pánské oblečení změní na maloobchodním trhu? Můžeme jen doufat.

Vedené uber-čalouněnou čelistní čárou mužského modelu Jordan Barret, představení této sezóny bylo vše o vrstvách a zemitých tónech. Zelené kabáty, vínové šeky a elegantní černé obleky také učinily jeho přítomnost cítil. Upřímně řečeno, byla to nejlepší sbírka, kterou jsme od australského maloobchodního prodejce viděli v letech jako mnohem vyspělejší a elegantnější záležitost - něco, co doufáme, že zaujme mezi ostatními designéry a maloobchodníky.

Také je třeba říci, že jejich kolekce mezinárodních návrhářů pánských oděvů byla zdaleka nejpůsobivějším výběrem, který jsme v posledních letech viděli. Vlněné klobouky, brýle s těžkými rámovými aviátory, zelené kabáty a broušené kožené kožené výrobky byly pro chladnější období před námi.

Pro místních návrhářů se Caliber a Jack London postarali o bundy s semišovými bikery, ozdobené velkými barvami a vínovými kalhotami. Je to osvěžující, když zjistíte, že Calibre se po mnoha tichých letech vrátí.

Vypadá to, že Davidovi Jonesovi bude velká zima.

1/11

2/11

3/11

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny