David Beckham je nejnovější styl pohybu se změní způsob, jakým nosíte bombardér bundy

Anonim

Ve světě zimních pánských konvencí máte jedinečné sponky známé jako bombardovací bundy a kabát. Zřídka jste je viděli, že se nosí nad sebou, natož aby se spolu spojili, aby se stali nějakým šíleným hybridním bombardovacím kabátem, který vidíte zde na Davida Beckhama.

Je to okouzlujícím způsobem a nemůžeme se přesně rozhodnout, jestli je to skvělé, nebo jen vypadá jako dlouhá čára odrazená z kolejnic (s ohledem na to, že Beckham dokáže pro něj téměř všechno vypadat dobře).

Bombardierový plášť má lesklou povrchovou úpravu, která se stala jedním z nejžhavějších trendů v roce 2017, ale dále tlačí hranice s extra hmotou, která přesahuje zarážku na zip těsně nad koleny. Olivový lesk dává kousek celkově vojenský pocit, ale nedostatek upínacích lístků jistě dělá orientálně vypadající uniformu 18. století.

Bez ohledu na to, co svět myslí, Becks to udělal znovu tím, že mu ukázal, že bombardérské bundy a kabáty mohou žít v souladu se stejnou nití. Zda se vzhled vzlétne nebo není, je zcela otázkou - otázkou, kterou můžete odpovědět níže.

1/4

2/4

3/4

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den