David Beckham partneři s Biotherm pro nové pánské líčení

Anonim

David Beckham hloubí hlouběji do zákopů trhu mužského životního stylu s oznámením, že je novým globálním velvyslancem výrobce luxusní péče o pleť Biotherm Homme.

Spolupráce ukáže, že britská fotbalová hvězda a podnikatelka uvolní v roce 2016 vlastní značkovou líniu značky pro značku. Ve videozáznamu vyjádřila Beckham svou dychtivost k tomu, aby konečně milovala průmysl grooming podél Biotherm.

"Jsem nadšená, že spolupracuji s Biotherm Homme. Přemýšlel jsem o vývoji řady péče o pleť po dlouhou dobu a to nebylo, dokud jsem nezačal mluvit s Biotherm, že se to všechno stalo. Jsou stejně ambiciózní, jako já, a těšíme se, že nám brzy ukážeme každému plodu naší práce. "

Vzhledem k tomu, že společnost Beckham získala solidní zkušenosti s výběrem dobrých partnerských vztahů, které přinášejí atraktivní produkty, měl by být jeho podnik v péči o značku jako Biotherm úspěšný a lukrativní.

Generální ředitel společnosti Biotherm David Fridlevski uvedl, že "partnerství mezi společností Biotherm Homme a David Beckham má posunout hranice v kategorii pánské péče o pleť a posílit vedoucí postavení naší značky."

"Je to poprvé, kdy mužská osobnost této postavy vyvinula kolekci péče o pleť. Jsme hrdí na to, že jsme Davidem Beckhamovým partnerem, který si vybere, abychom si vybrali jeho vizi o péči o pleť, a jsme rádi, že ho uvítáme jako nového velvyslance značky. "

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den