Dating Coach odhaluje, proč je hezký kluk, který vás může ztratit

Anonim

Pěkné kluci skončili poslední. Je to staré pořekadlo, o kterém se diskutovalo příliš dlouho, a tak jsme se dostali do našeho rezidentního datingového experta Chris Manak z manických workshopů, kde vám poradí, co máte dělat, pokud jste jen hezký člověk, který nemůže přežít v životě milovat.

Zapojte se a věnujte pozornost, bublinu.

Pěkná a ošklivá pravda

Přidělit muže nedostatek úspěchu se ženami k němu být hezký je jako obviňovat hasiče pro požár, prostě proto, že jsou na místě zločinu. "Ničitost" je přítomná spolu s dalšími rysy a je to spíše ty další rysy, podle mého skromného názoru, které jsou skutečnou příčinou nedostatečného úspěchu ve světě datování.

Přemýšlejte o milý chlap na okamžik.

Ne, nemysli si na nějakého milého člověka, který víte, kdo je mužem, a přemýšlejte o tom klišé, který je nejčastěji v centru tohoto věčného hádankového datování kaštanu: "Je to hezké, ale. "

Pojďme na chvilku chlapce. Typicky je to typ, který:

  • Nikdy nesouhlasí se ženou, o kterou se zajímá, bez ohledu na to, o čem by se mluvila
  • Určitě ji nebude dráždit a dá jí stejnou sračku, kterou by její skuteční přátelé
  • Neřekne jí na své kecy, i když je dramatická
  • Určitě by nezmínil jiné ženy, které o něj mají zájem (pravděpodobně proto, že nejsou žádné)

Konečným výsledkem je poněkud shell člověka. Přátelský "ano-člověk" bez hloubky, bez vzrušení, bez kouzla, bez vlastního života. Neexistuje žádné napětí, žádné sexuální vzrušení. Určitě nenávidím toho hezkého chlápka, protože především vím, že je to jedna věc - sebehodnota.

Hluboko dole, hezký chlap prostě necítí, že je hoden dívky. Ona je přitažlivější než on, více populární než on; nemohl jí nabídnout nic z jeho místa nízké hodnoty (alespoň v jeho mysli).

Jeho atmosféra, jednání a postoj v podstatě říkají jednu věc - že je lepší než on. Takže se jí postaví a povede jí označit za "neuvěřitelně pěkného chlápka", přičemž věta je nevyhnutelně následována "ale. "

Co ona nechce

Nechce, aby někdo souhlasil se vším, co říká; chce mít rozhovor s někým s vlastní myslí.

Nechce, aby někdo byl na jejím místě a zavolal; jako mnozí z nás, chce jen smát, i když je to sama. Nechce, aby se nějaký zoufalý muž zamiloval do ní na kapku klobouku; ona chce člověka, který chodí do života, vůdce, který ji vyzývá k jízdě.

Případ pro tolik hezkých kluků je, že žijí v nedostatku, takže se drží na prvním záři naděje. A jsou prostě příjemné.

Někteří by diskutovali o tom, že je to více manipulativní než jejich špatné chlapecké protějšky, protože nejsou skutečné ani upřímné. Ženy se mohou stát předměty milostného chlapíka a nakonec se cítí povinni být tak příjemní a vstřícní, aby se lehce poklonili a aby jí poskytli informace selektivně, aby nepoškodili nebo neublížili jejímu kamarádovi (o kterém ví, že pro ni má něco ).

Nechce, aby chlap, kamarád nebo jiný, že se musí starat o to, že ubližuje každému malému rozhodnutí, které udělá.

Nakonec - hezké chlápek není jen velmi vzrušující být kolem.

Oprávnění: The Bane Of Nice Guys

Jak často vidíte chlápka, který si stěžuje na ženy, které chtějí jen špatné chlapce, blázny, smutky, a ne on? Koneckonců - je to hezký chlap! "Co je s nimi?" Zeptal se. Když člověk dosáhne tohoto okamžiku, může do značné míry rozloučit se s jakýmkoli roztržením ženského respektu, který mohl mít odešel.

Ženy nejsou odpuzovány, protože je hezké; oni jsou odpuzováni, protože jeho potřeba zastíní VŠECHNY ostatní. Říká jí nejednoznačně: "Jsem kundička a spíše než růst a rozvíjení do lepší, silnější verze sebe, chci, aby se svět ohýbal k mým kundičkám"

Jedná se o jednu největší věc, která zastaví tolik "hezkých" kluků, aby se z žen dostali velkého zájmu.

Pěkná zpráva "Vzít domů"

Není to vlastnost, že je hezké, že drží ženy od typického pěkného chlápka, to je to, co se děje pod ním. Je to jeho nedostatek sebehodnocení, jeho nedostatek a / nebo jeho nárok.

Miliony milých kluků po celém světě se setkávají s fantastickými ženami, nicméně se liší od našeho klišé milého chapa tím, že si cení sebe, snaží se o své životy tím, že má páteř, tím, že má perspektivu a že je skutečný a upřímný s ženami v jejich životě.

Nemají podstoupit ženy; místo toho je prostě zacházet jako s lidmi, které jsou, a chtějí být považováni za.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common