Dating Coach odhaluje skutečný důvod, proč jste jednotný a neudržitelný

Anonim

"Dating abundance" - co to znamená? Pro muže to znamená, že má schopnost setkat se a datovat ženu (nebo muži), kterou chce dosáhnout.

To znamená být s ní, protože to chce, ne proto, že by nemohl dělat lépe, nebo proto, že to byla jeho jediná volba.

Nyní nám to pomalu promluvte. Datování hojnosti je o datování na vašich vlastních termínech - datování, jak chcete s kýmkoliv, co chcete. Může to znít jednoduše, ale tento koncept má stále tendenci uniknout mnoha mužům.

Datování hojnosti nebo mít svobodu možností je v podstatě vrchol datování; místo, kde by všichni lidé rádi byli. ale jen málo.

Otázka o miliardách dolarů: Proč nemůže většina mužů dosáhnout tohoto vrcholu?

Nemyslíte si, že můžete zaznamenat data

Zní to jasně, ale je to pravda. Žijeme ve společnosti, která považuje člověka, který aktivně pracuje na svých datových dovednostech, buď za zoufalé, nebo za nějaké nápadité vyzvednutí umělce. Zlepšení schopnosti u žen je často považováno za "zbytečné" a nejvíce za "strašidelné".

Muži nevycházejí a setkávají se se ženami, se kterými se chtějí setkat, nebo rozvíjejí potřebné dovednosti, prostě proto, že si nemyslí, že mohou. Byly vymýšleny mozky, aby si mysleli, že blížící se ženě ve volné přírodě je divné, a to, že žádáme ženu domů, je špatné. Nebo horší, to, že projevuje skutečný zájem o ženu, je zoufalá.

Muži jsou řečeni, aby byli jen "sami", a když je čas správný, bude se "jen stát". Dobře, papež Francis, ale "to se děje" se ženami, které opravdu chcete? A snažte se to říct tomu muži čtyřiceti let, který čekal dvacet let na nějakou akci.

Nezavazujete se na úsilí

Získávání dobrých výsledků u žen vyžaduje čas a úsilí. Trvá měsíce, roky dokonce. Znamená to, že pravidelně chodíte ven, a pravidelně míváte míče na lince. To znamená, že se obléká lépe, pracuje na vaší osobnosti a pracuje na vašem těle. To znamená, že se blížíš k dívce, s jistotou ji požádáš a udržuješ své duše, i když ti řekne, že máš fuk nebo máš přítele.

Ještě důležitější je to, že pracujete s největšími nejistotami, hledáte další zájemce o to, abyste se udělali totéž a zavázali se, že uděláte vše, co bude trvat, dokud se nedostanete tam, kam chcete. Stručně řečeno, je to obrovské úsilí. Většina mužů, kteří se chtějí setkat se ženami, obvykle chodí jen několikrát za rok a možná se přiblíží k jedné nebo dvěma ženám pokaždé.

Je mi líto, ale to není dost blízko k tomu, aby vyvolalo nějaký skutečný růst.

Jednoduše nepřibližujete

Většina mužů prostě nechodí. Nikdy se nedostanou do barů, aby se přiblížili, nikdy se blíží k té roztomilé ženě v supermarketu, to roztomilé dívce na pracovní události nebo té ženě, kterou chodí každé ráno na cestě do práce. Nikdy neřeknou "hej" dívce, která se na ně usmívá v kavárně. A to je důvod, proč jsi ještě jediný.

Z mých dlouholetých zkušeností se možná bude líbit jen třetina žen, a možná i méně vám dá jejich číslo a půjde s vámi na rande. Takže pokud se blížíte a budete se scházet pouze s několika novými potenciálními daty za rok, pak vám prostě nebudete rozvíjet žádné dovednosti nebo se s vámi setkáte s nejlepšími ženami.

Skrýváš svůj záměr

Strach z odmítnutí znamená, že většina mužů skrývá svůj záměr od těch, o které se skutečně zajímá. To znamená, že se bojí projevovat nějaký zájem o ně. Ženy jako muži, kteří jsou dostatečně odvážní k tomu, aby je vlastnili, aby jim to ukázali, aby nebyli ospravedlnění. Všechno dobré v životě vyžaduje úsilí a má určité riziko. Nechte, aby se to potopilo.

Pokud zahájíte podnikání, nemusí to fungovat. Pokud se zeptáte nějaké dívky, může tě odmítnout. Ale je to jistě lepší, než předstírat, že je svým přítelem po celá léta, tiše a zoufale doufat, že něco nastane (nebude to).

A jeden odvážný krok je mnohem přitažlivější než roky hrůzostrašných detailů a nápadů, které vedou až k obávané řadě "Vidím tě jen jako kamarád". Nebuď ten chlap.

Nejste "uzavírající"

Někteří muži chodí ven a skutečně mají pěkné rozhovory se ženami. ale pak nikdy nedělají nic víc než to (po nich na Instagram se nepočítá). Nepožadují své telefonní číslo. Nesnaží se ji vzít domů. Nepožadují ji.

Oni mluví se Susie v kanceláři už léta a nikdy nevědí, jestli má zájem. Mluví se s ženou v baru hodinu a pak jí nabídnou dobrou noc. Každý den mluví s tou ženou v kavárně a nikdy se neptá, jestli by někdy ráda chodila ven.

$config[ads_text5] not found

Někdy žena zahodí všechny náznaky pod sluncem a bude zklamána, když roztomilý chlapík, který s ní začal mluvit, odchází, aniž by věděl, že chce stejnou věc jako on. Takže pro mnoho mužů většina jejich interakcí ve skutečnosti nevede k žádnému datu.

Čím blíže pro vás? Přestaňte být tak drahocenná a jen ji požádejte. Odměna daleko převáží riziko, pokud je ta správná.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common