Správný způsob, jak nosit příležitostné Blazer & Kde to získat

Anonim

Učení, jak nosit příležitostný sako, vyžaduje, aby se vrátil do námořního folklóru. Příběh jde takto: V roce 1837 navštívila mladá královna Viktorie loď s názvem HMS Blazer, součást královského námořnictva. Při přípravě na královskou inspekci kapitán lodi nařídil, aby jeho posádka roztažila tím, že nosila na sobě modré dvojité bundy přes svlékané pruhované námořníky.

Vzhled (a jméno) se uvízl. Pokud by to bylo dost dobré pro Její Veličenstvo, sako by jistě mělo být součástí vašeho denního stylu arzenálu. Navzdory všudypřítomnosti nabízí tašená bunda překvapivé množství všestrannosti, louche a laxní dost, aby byly považovány za příležitostné, když to chce být.

Když jsme převzali sako za formální nastavení, sestavili jsme kompletní průvodce jak nosit příležitostný sako. V podstatě jde o oblékání věcí na příležitostné příležitosti, které vám dodávají vzhled, který je stále nádherný a čistý, ale má uvolněnější, módní pocit. Ještě královský, nikdy obyčejný.

Příležitostné Blazer Pravidla

V dnešních dnech je spousta věcných přestupků, které v dnešních dnech kopají kolem kyberprostoru ve stylu mužů, takže jdeme přes základní pravidla pro blejzr.

Nedělejte je součástí vašeho obleku

Jedná se o jeden z těch okamžiků, které jsou oko-detailní. Dokonce i když vypadá jako perfektně obyčejná bunda na věšáku, znalci si mohou vždy povědět, když je oblek oddělen od saka. Bunda je příliš formální v provedení a struktuře, což brání příležitostné estetičnosti, kterou chcete, a vyhazovat celý vzhled.

Váš Blazer by měl být v těle kratší

Tradiční pravidlo palce (doslovně) říká, že lem vaší bundy by měl zasáhnout kolem palce koleno, ten mezi koncem palce a kde kloubu se setká s dlaní. Váš sako by měl, stejně jako dobrý právník, zakrývat zadok, ale ani by neměl být příliš dlouhý.

Váš Blazer Fit by měl obsahovat další vrstvy

Bunda obleku je určena k tomu, aby se vešla jen na jednu (košili) nebo dvě (košili + vestu) pod vrstvy a je přizpůsobena odpovídajícím způsobem. Na druhou stranu by měl být namontován sakr, který by umožnil vrstvení. Když studené počasí zasáhne, budete vděčni za schopnost vrstvy více kusů, včetně pleteniny, pod vaším sako.

Použijte různé barvy, látky a vzory

Nebojte se získat odvážný a kreativní, protože to je často to, co znamená rozdíl mezi dobrým stylem a opravdu velkým stylem. Vyzkoušejte pestrobarevné barevné blejzory, klasické výtisky a vzory, jako jsou pruhy a šeky, a řadu různých tkanin od plátna až po samet. Pokud jedete touto cestou, sako by mělo být prohlášením, takže se ujistěte, že budete cvičit příslušné omezení jinde.

Mají víc než jedno v šatníku

To jde ruku v ruce s předchozím pravidlem. Vaše sběratelská sako je šancí vyzkoušet všechny druhy různých stylů a značek. Naplňte svůj šatník kombinací levných a cenově výhodnějších kusů, takže jste připraveni na cokoli. A nezapomeňte nakupovat dobře přijít prodejní čas, protože blejzory jsou často poslední položky prodávat.

Mužské Blazer Typy

Sakura může být zdrženlivá a elegantní, ořezávač jakéhokoli oblečení. V opačném případě sako prohlašuje váš individuální styl a osobní vzhled. Cokoli si vyberete, vědění je síla. Zde jsou nejobvyklejší blejzry pro muže na trhu:

Bavlna

Bavlněné blejzory jsou nejobvyklejší letní sako. Lehká a svěží tkanina se bez námahy překrývají přes rameno a přes trup až k bokům a dobře drží tvar s ramenními vložkami nebo kulatými pruhy, které jsou hezky nestrukturované. Jednoduché nebo dvojité prsy, bavlna se cítí v pohodě v jakékoliv barvě opravdu, ale ujistěte se, že smetana nebo bílá a námořnictvo nebo dřevěné uhlí získáte zmínku ve vašem kanonáři někde. Páry s džíny nebo barevné koberečky a tenisky jako rukavice.

Vlna / Blend

Vlna je kvalitní textilní sako, která se nejlépe hodí na podzim a na jaře, když se obléká do sezón. Vlna na bavlnu je absolutní klasika, ale rozhodně není to jediná možnost. Je neutrální a tmavá barva je okamžitou symbolikou šik, zatímco vyhýbá se dandy-isms. Pokud jde o spektrum, vlna je kombinována jak v high-end (cashmere, hedvábí), tak v nízkých tkaninách (polyester, bavlna, elastan), což znamená, že máte možnosti týkající se ceny a pocitu a pohybu vašeho sako. Pravidlo palce: zkuste si před zakoupením.

Tvíd

Tweed je těžká tkanina, která je také nejlépe ušetřena za chladného počasí. Tweed je praktický, ale stále stylový způsob, jak se v zimě udržovat v teple. Nenechte se zmást starou angličtinou, která je známá tím, že tuto bunda sportuje - tkaný sako může být zcela moderní, zvláště když přidává trochu textury plochému nebo monochromatickému oblečení.

Prádlo

Plátěný plátno je přísně letní a je určeno pro ležérní letní soiree, kde se budete pravděpodobně potřit v vlně nebo kašmíru. Snadno rozdrcené, které mohou být okouzlující stylové, pokud se hrají správně (rukáv se protáhne a límec vyskočí), textilní tkanina je neuvěřitelně lehká a chladná. Linen je ideální pro příležitostné nestrukturované blejzory, spárované s letními bílými kalhotami a košile s otevřeným krkem, s neopracovanými mokasíny a vznešeným nádechem. Plavte se pryč, kamaráde.

Barevný blok

Léto je čas, abyste si ve svém arzenálu dostali odvážnější a nejjasnější barvy. Projděte si barevnou stupnici, pokud nejste připraveni se ponořit do nejodvážnějších tónů. Nejbezpečnější sázka je ukotvit vzhled neutrálními odstíny, ale vzorovaná košile je také možnost, pokud opravdu chcete posunout limity.

A nezapomeňte na příslušenství: korálkový náramek s barevným tónem pro barvu, pokud vaše bunda vypadá ostře a kapsa čtvercová v tmavším odstínu do bundy dává vzhled určitou stabilitu a soudržnost.

Vzory a šeky

Pokud jde o vzory, možnosti jsou prakticky nekonečné, což znamená, že neexistuje nedostatek příležitostí je nosit. Bez ohledu na sezónu je vzhled, který vypadá skvěle. Pruhy jsou klasické, preppy výběr s dědictvím. Kontroly také vyzdvihují výstroj. Není třeba se držet omezeného designu, takže se můžete odvážně vydat tam, kde vás vede váš styl stylu.

Strukturované a nestrukturované

To je snadný způsob, jak rozlišovat mezi uvolněnými a formálními. Strukturovaný sako je ostrý, čistý a rovné. Naopak nestrukturovaný sako je měkčí, pružnější a uvolněnější. Váš šatník by měl obsahovat jak strukturované, tak nestrukturované blejzry pro maximální univerzálnost.

Tip odborníka

Neformální sako. Zní to jako rozpor. Blazers přinesou něco, co by Roger Moore nosil na jachtě ve Spy Who Loved Me těsně předtím, než se pokusil vrátit se zpět.

Neformální? To je něco, co se zdá, že každý nemá žádný problém. Ve skutečnosti Australané vynalezli "příležitostné" oblékání až do té míry, že je přijatelné nosit řemínky. Všude.

Věc je z času na čas, "příležitostné" to neřízne a oblek navrhne každému, komu máte pracovní pohovor. Sako může táhnout dohromady džíny, polokošile a pár tenisky a vypadat "vhodně". Přiznejte to, příležitostně se podíváte na Itala a myslíte si, že "vypadají skvěle.

Bez námahy to prostě hodil "(prosím, neříkejte to nahlas, vše špatně). Jaký je společný oděv? "Neformální sako". Bavlna, vlna, hladká nebo šeková, námořnictvo nebo kaki, nebo někde mezi nimi. Nezáleží na tom. Je to nakonec "neformální".

- Matthew Start, vedoucí skupiny značky Cambridge Clothing

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled