Nejkrásnější způsoby, jak vytáhnout Slicked Back účesy a nevypadají mastné

Anonim

Slick chlupy zpátky udělaly kola jako konečný dotek podnikové uniformy. Je to jednoduché, čisté a říká, že jsi tady, abys skončil.

Můžete jej spojit s korporátními bojovníky alfa a špinavými obchodními kluky ve fialových oblecích, ale úhledné chlupaté vlasy mohou být perfektním protilátkem k zastaralému ostříhání, které vám zanechá něco, co byste chtěli něco trochu více úderu.

Slick chlupy vypadají jako dospělé, první kvalitní, a jsou dostatečně časově neomezené, že nebudou v nejbližší době vystaveny na hromadu odpadků. Je tu také prostor pro práci mimo kancelář. Hra s různými produkty, které vyhovují životnímu prostředí, můžete také přizpůsobit pro víkendové dobrodružství, kdy oblek a kravata zůstávají v šatníku.

Tato příručka vám poskytne folikulární cestovní mapu pro dosažení bezzachávětlivého a nehmatatelného záda. Zjistíte, zda jsou vaše vlasy v souladu s touto prací, jaké produkty používají, a inspirativní příklady toho, jakým způsobem se strávit. Poté se můžete vrátit ke sledování Wall Street a studovat obchodování s cennými papíry 101.

Je vaše vlasy správné pro práci?

Justin to dělá správně

Slick chlupy jsou všudypřítomné v západní kultuře, jako špatné tance a chlapci jménem James, ale to neznamená, že to funguje pro všechny. Textura, hustota a vzrůst vzoru vašich vlasů může způsobit obrovský rozdíl v určení, zda můžete styl vytáhnout.

Pro začátečníky pravděpodobně víte, že rovné vlasy se dodávají do stylu. Rovné vlasy sledují jednoduchý vzor, ​​který je rozhodující pro celkový tvar řezu. Síla růstu vlasů je také důležitá. Pro některé kluky, vlasy přirozeně roste dopředu, což je odolné vůči hřebenové a pomádkové dvě punčové rutině.

Pokud to zní jako vy, pak musíte přemýšlet o tom, jak se s foukací sušičkou uklidnit a investovat trochu více času do "výcviku" svého tvaru. To nezmění přirozený vzorec růstu, ale bude to trochu více spolupracovat při vašich snahách o styling.

Tlusté vlasy mohou být překážkou pro dosažení správného stylu. Slicked back haircut obvykle vyžaduje vlasy s nízkou až střední hustotou. Něco tlustšího a zjistíte, že je obtížné slepit vlasy a zachovat si tvar. Pokud jste zjistili, že vaše vlasy nezůstávají na místě nebo vyžadují hrstku výrobku, požádejte holičku, aby použil ředící nůžky. Tím se snižuje hustota vlasů, což usnadňuje vytahování hřebenem. Mysli na to jako na nevhodné požehnání. Je lepší mít husté vlasy, než vůbec žádné.

U kudrnatých vlasů může být potřeba časně klepnout. Je nepravděpodobné, že dosáhnete Draper-esque štíhlého stylu, aniž byste investovali své hypotéky do olympijských bazénů. To neznamená, že přehlídka nemůže pokračovat - stačí přizpůsobit styl tomu, který vyhovuje kudrným vlasům. Tyto styly jsou špinavé mimo pracovní pohled; přemýšlet vlnité variace David Beckham nebo textury quiff.

Slick produkty pro vlasy

Nespouštějte overené produkty

Byl jste v místním salonu a zdá se, že poloha produktu trvá navždy. Existují nekonečné možnosti pro produkt tam - hlína, pasta, krém, pomáda, gel, vosk - a možná se budete cítit trochu informačního přetížení ze všech možností. Budete však mít největší úspěch, pokud budete držet to jednoduché a držet se pomády nebo jílu - v závislosti na obrazu, který chcete projektovat.

Pomade je definitivní klasika. Nabízí starou školu, vinobraní a je také záchranářem větrných dnů. Pomáda může potlačit nesourodé vlasy a udržovat vše, kde je potřeba po dlouhou dobu, kvůli své hmotnosti. Na druhou stranu, příliš mnoho pomády - obzvláště vysoce lesklé, na bázi ropných produktů - vás může vést na území Wall Street banky.

Pomády na bázi oleje se nevymyjí ani snadno. V důsledku toho jsou produkty na bázi vody nejlepším kompromisem pro dostatečné uchopení, které po pevném mytí nezůstane v pořádku. Také zjistíte, že pomáda je vhodnější pro formální, zapnutý vzhled, který vypadá z místa v neformálním prostředí.

Takže pokud chcete začlenit firemní vzhled schmick 1950, pomade je mužem pro práci. Nezapomeňte, že méně je s pomádou - začněte s trochou, rovnoměrně přes vlasy a vydejte se nahoru. Hrstky produktu jsou určeny pro ještěrky v salonku a beznadějné teenagery.

Clay je moderní a všestranná volba. Hlíny přicházejí v různých možnostech: těžké betonové hmoty pro husté a nepoddajné vlasy nebo krémy z jemné kůže pro něco podobného - ale ne zcela pomádného. Na rozdíl od produktů na bázi oleje nebo alkoholu, hlinky se obvykle vyrábějí z přírodních minerálů (žádné nepříjemné věci). Přidá texturu a objem vaše vlasy, což je ideální pro příležitostnou námahu.

Budete muset vyzkoušet několik různých možností, abyste zjistili, který jílový kord vám vyhovuje - husté vlasy potřebují extrémní držení jílu, zatímco tenké rovné vlasy jsou obvykle spokojeny s lehkou volbou. Hlíny jsou přirozenou volbou pro chlápka, který netrpí příliš mnoho času ve firemním závodě s potkanem, a necítí se jako doma s lesklými vlasy.

Bez ohledu na to, jak zoufale se ocitnete, gel by měl zůstat na poli. Oblíbené jsou adolescenti a začínající revivalisté z počátku roku 2000, gel je obvykle alkoholový, který dehydruje vaše vlasy. Navíc je hořlavý. Je nepravděpodobné, že zapůsobíte na dívku v baru, pokud vaše hlava stoupá v červených jiskerách.

Pro dokončení dotyku nezapomeňte, že vlasový sprej může uzamknout vlasy na místě. Ale prosím, používejte to mírně. Většina vlasových laků dodává lesklou povrchovou úpravu (příliš mnoho z nich bude vypadat jako helma). Oni jsou také jako hořlavý jako remix Stayin Alive. Rozstřik nebo dva v klíčových bodech a nic víc.

Nástroje a vybavení

Nikdy nepodceňujte suché rány

Co se týče nástrojů obchodu, nebuďte sissy a řekněte si, že sušení sušením je pro spravedlivější sex. Vysoušení vyfukováním zvyšuje objem vašich vlasů a je nekonečně rychlejší než hrubá pokožka hlavy s ručníkem. Nicméně, nesnažte se vydržet to v nejžhavějším nastavení.

Tím vysušíte vlasy a dokonce můžete spálit pokožku hlavy. Použijte ji po vyschnutí některých světlých ručníků a nepoužívejte je k úplnému vyschnutí vlasů. A konečně, dobrý acetát nebo dřevěný hřeben je správnou investicí. Plastové chemické hřebeny jsou křehké a mají slabé zuby, což znamená, že nedosáhnete silného, ​​leštěného vzhledu. Strávit trochu víc u legitimní holičství a později mi poděkuješ.

Praktické tipy pro Slick účesy

Vybírejte návštěvy každé tři týdny, abyste si udrželi vzhled

Slick chlupy vlasů (to nevypadá jako 80s Vegas úvěr) vyžaduje hodně lásky v křesle holičství. Každé tři týdny byste se měli rozhodnout pro návštěvy. Zní to jako hodně, ale většina z nich má v současné době kávu zdarma. To umožní holičovi udržovat konce okrajů a proporcionální délku všude jinde.

Pokud jsou vaše vlasy tak husté jako pomalé dítě ve třídě, holič může ztenčit vaši kopuli, aby věci zvládnutelné. Pokud máte ostré vyblednutí, je pravidelná údržba dvakrát důležitá. Fades může vypadat nedbalé bez pravidelných ups, které porazí účel vašeho holičství přesné ruční práce na prvním místě.

Péče o vlasy nekončí, když opouštíte salon. Nezapomeňte pravidelně umýt vlasy. Použití hodně pomády bez vhodného intervalu (i když je založeno na vodě) může způsobit, že vaše vlasy jsou mastné jako pozdě v noci Big Mac. Produkty, které se nedají snadno vymyt, mohou navíc zůstat ve vašich vlasech přes noc a ztěžují vám další den.

Extrémně držené jíly mohou také nechat vločky ve vlasech, takže vždy a poté vždy absolutně nutí. Mytí také zabrání uschnutí vlasové pokožky hlavy, takže je to zásadní zastávka pití na silnici ke zdravému střihu. Neumývejte příliš mnoho, i když - jinak budete hladovět vaše folikuly z jejich přírodních olejů, které jsou z nějakého důvodu.

Chytrá záda nepatří do hromady odpadu historie a níže uvedené příklady demonstrují, jak může moderní gent využit co nejvíce tohoto stylu.

Draper

Dapper Draper

Klasický výkonný není potřebný. Podnikatelé tuto věc začlenili do svých firemních zbraní po celá desetiletí. Je leštěný, uklizený a profesionální. Zeptejte se svého holičku, aby udržoval špičku déle než boky, přičemž jeden okraj okraje je delší než druhý.

To vám umožní rozdělit to na jednu stranu. Pro klasickou interpretaci udržujte délku po stranách hlavy. Jedná se o zřetelný vzhled 9-5, takže se rozhodnete pro texturu, messier variant o víkendech. Pomáda s vysokým leskem přinese vzhled domů, ale jak jsem již řekl, méně je více. To je vhodné pro muže s vyhovujícími, rovnými vlasy, které nejsou příliš silné.

Na Wall Street

Výkonní oblek

Nešikovný strýc výkonného klopýta. Nosí hostem, krivými finančníky a podnikovými lupiči. Tam, kde klasický styl má kratší strany a zakřivenou boční část, tento špatný chlapec udržuje dokonce celou délku přes celý řez a je zametán zpět jedním směrem.

Je to prudký vzhled a není to úplně obyčejné - ale to neznamená, že byste neměli propustit svůj vnitřní Gordon Gekko. Nejlepším způsobem, jak dosáhnout tohoto stylu, je strávit nějaký čas růst okrajů a koruny, při zachování kratších stran. To vás provede nesnesitelným prostředím růstu tím, že mu budete v mezidobí umožňovat stylovat jej jako quiff.

Stejně prodlužte boky a pokračujte v jejich kartáčování zpět, jakmile trvají déle, dokud neunavíte korunu a boky zpátky jednotným způsobem. Ujistěte se, že délka je poměrně rovnoměrně rovnoměrná po celé hlavě. A cokoliv uděláte, dokončete ji čistě těsně pod ušima. Slepý kukuřič, pokud nemáte hodně ojetý vůz, nikdy není chytrý nápad.

Styling je jen případ, kdy se chystáte hřeben, průmyslově tříděná pomáda a dostat se tam. Vyhoďte vlasy zpět, abyste vytvořili potřebný tvar a objem, aniž byste je úplně vysušili. Těžké pomazáty na bázi oleje obvykle dělají trik. Možná budete chtít zvážit varianty s nízkým leskem, pokud nejste burzovní makléř.

Beckham

Moderní průkopník

Poté, co se nudil z bělených špiček a políček, David Beckham popadl hrdlo a přivedl ji do 21. století.

Jedná se o módní manželství mezi pompadourem a klasickým klopou. Budete muset dosáhnout několika centimetrů růstu na vrcholu, zatímco zužující se zadní část dostatečně krátká, takže můžete uklidit přední stranu. Beckham preferuje mírně chaotický tvar a zdá se, že používá kombinaci produktů.

Můžete použít pomade pro lesklou, formální interpretaci, nebo hrubý to s hlínou pro chaotickou strukturu. Jedná se o styl, který je jak bezpečný, tak současný - vypadá to dobře všem, ale rezonuje jako moderní výklad tradičního stylu.

Curly Quiff


Nezapomněli jsme na ty z vás, kteří nemají rovné, středně husté vlasy. Pro kudrnaté vlasy pánové, kteří nemohou ulovit přestávku, tento styl je světlo na konci tunelu.

Pěstování tohoto stylu je v podstatě stejný jako Beckham, ale přizpůsobený pro kudrnaté vlasy. Udržujte strany krátké, s 2 nebo 3 fade. Zužte přední část tak, aby záda byla o jeden palec nebo kratší, v závislosti na tloušťce vlasů. Chcete-li styl, přátelé s hlínou.

Kudrnaté vlasy nereagují na pomády, obecně, takže silná hlína přinese dostatek palebné síly, aby udržel vzhled na místě po celý den.

Podtržení

Brad Pitt je Ikonický účes z filmu 'Fury'

Pravděpodobně nejpopulárnější krátký účes posledních pěti let. Díky radu Boardwalk Empire a skoro každému dalšímu představení se stylovým vedoucím mužem se podřezání proměnilo mezi mladé a snaží se zůstat mladé jako ostříhání momentu.

Chcete-li to dosáhnout, budete muset strávit nějaký čas, který vyrůstá zepředu se zúženou korunou. Udržujte smíšené boky a střední vyblednutí, dokud nebudete schopni ulehčit horní část na zadní stranu hlavy. V opačném případě bude řez vypadat nepřiměřeně na tropické ovoce. Poté je to případ výběru nízké nebo vysoké ztráty. Doporučujeme sedět někde uprostřed.

Nadprůměrné vyblednutí vás může vést k 80. finančnímu území, zatímco vysoká ztráta může bohužel zveličovat tvar vaší hlavy. To je řečeno, podříznutí dělá kola z nějakého důvodu. Je to stejně všestranné jako.

Můžete je uklidit zpátky s pomádou nebo použít jílů pro přirozenější přístup. Funguje dobře pro 9-5 a mimo provoz. Rovné, středně husté vlasy jsou lístek tady, ale může pracovat s kudrnatými vlasy, pokud nechcete honit vzhled Jimmyho Darmodyho.

Potřebujete více inspirace?

S více než padesáti mužskými účesy a odbornými tipy, které si můžete prohlédnout ve svém vlastním odpočinku, ujistěte se, že zasáhnete sekci pro účesy mužů na D'Marge.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny