Nejoblíbenější pánské mikiny, které vás udrží ve špičce

Anonim

S prvním zimním týdnem ve zpětném zrcátku se pro většinu z nás stane zřetelná rostoucí důležitost vrstvení. Již jsme pokryli většinu klíčových dílů - kabáty, lehké bundy a sportovní kabáty. Další velký je pravá mikina.

Je obtížné argumentovat proti všestrannosti mikiny. Jsou ideální pro to, když si na gauči vychutnáváte, když je naštvaný venku, nebo je kombinuje s krejčovským, aby vás prožil ten den v roce, kdy se ohřívá kancelář sám.

Dnes jsme kombinovali seznam nejkrásnějších mikiny, protože je to mnohem chladnější než chceme, a zasloužíte si, abyste se poněkud překvapili, když uvažujete o dlouhodobých důsledcích hypotermie.

Jak nevypadat jako bum

Michael B. Jordan má správný nápad

Jako směšně komfortní jako jsou mikiny, je snadné vypadat jako trochu slepá, pokud nejste opatrní. První nugget moudrosti, která vás udrží mimo dalekosáhlé území, je spárovat nadrozměrné kusy s více přizpůsobenými položkami. Tenké džíny s polibekem, například sladkým joe, budou lidem ilustrovat, že jste nebyli nabití na ulici (dosud). Vhodné vrstvy jsou další užitečnou volbou.

Podkolenka Oxfordská košile pod světlem může být vždycky spravedlivá, protože a) vrstvení v zimě je základním nástrojem pro přežití a b) zvýší váš celkový vzhled. Konečně, posledním nástrojem pro vyloučení "bum chic" je péče o vaše zařízení.

Svetry se mohou oloupat, deformovat a rozpadat, pokud je nebudete respektovat. Skládat svetry v úložišti, spíše než je viset - to bude zastavit tkaninu deformace a udržet věci vypadají ostré v průběhu času. Můry lásky žvýkají svou cestu přes svetry, tak se snažte větrat svůj šatník a pravidelně si šaty (můry mohou ukládat vejce na oblečení, šupinaté šašky).

Chůze kolem v svetru, který má více děr v něm než vnitřní logika Donalda Trumpa, nikdy nevypadá dobře.

Akné

Acne Studio je pletená řada oblíbená pro své podhodnocení a všestrannost. Jejich svetry jsou těžké všichni-rounders, které mohou dostat práci s džíny a tenisky nebo kombinézy boty a chino. Akné se pravděpodobně hodí k většímu vybíranému pánovi, ale naprostá dlouhá životnost všeho, co dělá, je v horní části našeho seznamu pro pletené oblečení, které se snaží tuto zimu.

KUPUJ TEĎ

Uniqlo

Někdy je těžké mířit na rozpočet, ale Uniqlo tě dostal. Většina jejich pletenců se pohybuje kolem padesáti až sto dolarů a jejich sortiment pokrývá vše od kašmíru až po extra jemnou vlnu.

KUPUJ TEĎ

APC

Ateleir de Production et de Creation, milosrdně zkrácený na APC, je známý především svým denimem, ale v horizontu zimy nejsou žádné zlomky. Jejich poslední běh bavlněných svetrů se pohybuje mezi jednoduchým námořnictvem a šedou na pruhy a pastely, takže je tu něco pro konzervativní a rozrušený zákazník podobný (prostě připravte, aby minule trochu minule v procesu).

KUPUJ TEĎ

AMI

AMI je vznešené původy na hlavní ulici se odráží jejich zaměření na jednoduché, wearable kit každý chlap se dostat kolem. Bavlněné svetry AMI jsou ideální pro vrstvení pod bundy nebo sólo, a nedostatek výtisků a trendových barev by měl usnadnit integraci s vaším stávajícím šatníkem.

KUPUJ TEĎ

John Elliot

John Elliot - podhodnocený, zakladatelský, ne příliš trendový - je solidním obhájcem tlumené strany pánského oblečení. Knit-mise, je to všechno o dobré záchvaty a snadné barvy, které nebudou otáčet hlavy. Jednoduchost mimo provoz je název hry zde, proto zkuste jejich textilní bavlněné svetry s džíny a tenisky nebo pod bundou na zimu.

KUPUJ TEĎ

Maison Labiche

Pokud jste si všimli nějakého tématu kolem podceňování, je to záměrné. Obleky značky Maison Labiche jsou zaměřeny na klíčové barvy - námořnictvo a šedé - v pohodlné, prostorné záchvatu, která je vhodná, když nejste na poslání učinit dojem, ale v neděli ráno nevypadá jako zběsilý blázen.

KUPUJ TEĎ

Maison Kitsune

S původem jako nahrávací značka, nejnovější běh svetr Maison Kitsune přináší odvážné výtisky a barevné barvy bez závoju na území TMI. Důraz je kladen na přírodní materiály, jako je vlna a bavlna, a všestranné použití s ​​univerzálním přístupem. Stojí za to vypadat, jestli už máte spoustu sponky a máte zájem o rozdíly.

KUPUJ TEĎ

Kamenný ostrov

Kamenný ostrov měl neslávně známou pozici mezi kulturou fotbalových chuligánů, ale nedůvěřujte proti nim (kromě toho si nejsme opravdu jisti, že někdo ve skutečnosti rád fotbal). V této sezóně mají celou řadu obyčejných svetrů v hromadě barev, které vypadají jako část vedle džínů, chinos nebo dokonce i kalhoty.


KUPUJ TEĎ

Sunspel

Sunspel je nejbližší věc k klasickému prohlášení o luxusní pánské pánské oblečení, aniž byste museli přemýšlet o poloze, peerage nebo hrozném počasí. Jejich jemné merino pulovry, oblečené pod oblekem nebo samy o sobě, jsou pro poddajného chlapíka, který nepotřebuje hromadu barev a pomp, aby to udělal.

KUPUJ TEĎ

J.Crew


Oblíbené domácnosti, J. Crew mají vždy svůj prst na pulzu, ale nikdy se příliš vzdáleně od rocku-in, year-out sponky, které nikdy nemůžete příliš mnoho. J Knitové úplety nebudou urážet citlivost ani zasahovat hranice, nabízející všestrannost, která je těžké porazit.

KUPUJ TEĎ

James Perse

Angeleno James Perse by se mohl vzbudit inspirace z surfování, ale nehodlá ti zavolat, ani nehodí šaku. Jeho jednoduché (a směšně vyrobené) jerseyské pulovry jsou perfektní na podzim, nebo jako součást vrstveného vzhledu v zimě. James Perse přiláká dobře oblečený pán - jeho mikiny vás vrátí téměř 250 dolarů. Dobrá věc je, že musíte koupit jen jednu.

KUPUJ TEĎ

Dovolená Boileau

Původně cestovní časopis, Holiday Boileau si udělal krátkou přestávku (asi 37 let) před ambiciózním znovuotevřením jako pánská plátěná a nejsme naštvaní, že se přestěhovali z reklamy na řecké ostrovy. Jejich sezónní úplety kombinují osvěžující barvu a podivný tisk sem a tam, který nám připomíná jejich dobrodružné dědictví.

KUPUJ TEĎ

Aspesi

Pánská oděv od roku 69, bavlněné dresy společnosti Aspesi spojují chytré podhodnocení a silné výrobní hodnoty. Noste je s inteligentními indigovými džíny, bílou košili a boty s chelsea pro správný vzhled sobotní noci.

KUPUJ TEĎ

Dsquared2

Kanadské duo DSquared2 není pro slabé srdce nebo plachost tisku. Nikdy se nebojí vzoru nebo podivného motivu, Dsquared je pro odchodného pachatele, pro něhož podhodnocení je dalším slovem pro nudné břicho. V této sezoně si položili nohu do jednoho sloupce s některými jednoduchými úplety a jejich obvyklým tištěným tarifem, takže je zkontrolujte, zda zaplní ty mezery ve vašem šatníku.

KUPUJ TEĎ

Uložte Khaki United

Uložení Khaki United by mohlo znít jako studentská zájmová skupina, ale naštěstí nejsou tak nesnesitelné a vlastně dělají zabijáky. Ušetřete ohromný rozsah potu Khakiho, které se vyznačuje komfortem a jednoduchostí: klasické barvy, přizpůsobená fit a dobré zpracování. Pokud potřebujete sklopit šatník se základy, je to značka, kterou chcete vidět.

KUPUJ TEĎ

Nike ACG

Nike nic nemůže dosáhnout - ať už jde o oblečení pro elitní sportovce nebo o další velkou věc pro sneakersheads. Nike ACG sedí někde mezi značkami atletických kořenů a streetwear, nabízejí nadměrné tištěné úplety, které můžete nosit s kopy (možná adidas tentokrát) a na míru přizpůsobené kalhoty pro jednoduchý off-duty pohled.

KUPUJ TEĎ

Kenzo

Míchání vzorů džungle a nadměrných řezů, Kenzo jsou poněkud odlišné vzít na víkendový svetr. Jsme na palubě s jejich nejnovějšími runy Tiger tištěných svetrů, což vám dává rozdíly, aniž by se proměnil v obscénní a temné území. Spárujte je s indigo denim a bílými tenisky pro snadný víkendový vzhled.

KUPUJ TEĎ

Královský šampion

Kanadské oblečení Reigning Champ si zaslouží své jméno jako vůdce off-duty athleisure závitů. Nadcházející Champ nám připomíná upscale AS Barva: jednoduché, trvanlivé základy, které můžete nosit sezónu po sezóně. Kvalita je tam a jejich čisté, podhodnocené barvy se mohou dostat do jakéhokoliv oblečení, které vytáhnete z šatníku.

KUPUJ TEĎ

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled