Nejlepší účesy mužů z mistrovství světa 2018 Feat. Neymar, Ronaldo & Gislason

Anonim

Existuje staré rčení: "fotbal není život ani smrt; je mnohem důležitější než tohle. "Podívejte se na jakýkoli nedávno vyloučený národ a uvidíte - je to určitě určitá pravda.

Tady máme další slovo: móda je navždy. Zatímco trendy přicházejí a odcházejí, schopnost vzkřísit styl (nebo vymyslet něco nového) je zřídka tak zřejmá jako v průběhu Světového poháru FIFA, neboť hromada superhvězd si vzpomíná na světovou mediální galerii.

Z dlouhodobých globálních fenoménů, jako je Neymar a Ronaldo, až po nově rozbité superhvězdy, jako je islandský Rurik Gislason (jehož následovník počítá nyní - údajně - sestává téměř z argentinských žen), máme na našem seznamu hitů řadu uznávaných tváří. A jak bychom mohli zapomenout na méně známé chlupaté hrdiny, jako je iránský Ramin Rezaeian nebo švédský Jimmy Durmaz, kteří dokazují, že nemusíte být slavní k tomu, aby jste si vybrali nějaký a la mode .

Představte si, že jste tak skvěle vypadali, že vaši stoupenci Instagramu od 30.000 do 207.000 hrají 30 minut na mistrovství světa. Take luk, Rúrik Gíslason #fyririsland pic.twitter.com/Xr9uLRkoCk

- Synové ledu a ohně (@sons_icefire) 17. června 2018


S VZTAZÍM: Nejhezčí účesy mužů z května 2018 Feat. David Beckham, Piers Brosnan a Miguel

1/12

Neymar Jr

Ačkoli (nebo možná proto, že) Eric Cantona připodobnil to špagety, Neymar je účes byl nejvíce mluvil o světovém poháru.

2/12

Valon Behrami

Švýcarský Valon Behrami se přizpůsobil ruskému létě s ostrým, běleným blonďatým řezem.

3/12

Cristiano Ronaldo

Zapomeňte na svého hatriku, Ronaldo šokoval fanoušky po celém světě s nejvíce konzervativním a odvážným, co říkáme, jeho nejlepším účesem, který jsme viděli už dlouho.

Zajímavé Články

Ohromující Jodi Anasta x Max Vyrobeno Photo Editorial

K dům podle AworkDesign Studio

Nejlepší oblečení mužské osobnosti z roku 2015

Kompletní průvodce pro pánské klobouky a způsob, jak je nosit