Conor McGregor odhalí Veselé čestné způsoby, které mu vynaloží 100 milionů dolarů

Anonim

Nejvíce lukrativní zápas světa se zabalil do typické podoby vegas, přičemž oba bojovníci se rozhodli vzít domů více než 100 milionů dolarů za to, že vstoupili do ringu - a prodávali to z pekla.

Za hukot zaklepáním na McGregorovu tvář (a zadní stranu hlavy Mayweathera), co zůstane jako skutečná podívaná vedle boje, je způsob, jakým se zápas projevil jako peníze, které dělají behemoth.

Ze dvou byl McGregor rozhodnějším hráčem v tomto prostoru se svými posměškami, které se táhly od tažení Mayweather v sociálních médiích až po skutečné vítězství neporazitelného šampióna v ringu. A pro všechny své marketingové úsilí, McGregor uvidí masivní výplatu.

Co dělá poražený s výplatou?

"Uvidíme, co se stane. Můj přítel z dětství se vdává. Chystáme se pronajmout 100-stopovou jachtu. Možná na jeden den. F *** platí za celý týden. Jednoduše (dostanu) to na jeden den, na večírek, vezměte si záběr obrazů a pak si ho nechte. To je můj plán - a pak uvidím, co bude dál. "

Promiňuje svůj poslední podnikatelský záměr, aby získal ještě víc bohatých. Když McGregor znovu vstoupil do arény T-Mobile pro rozhovor po skončení zápasu, vzal s mikrofonem tyto úvodní slova:

"Co je všichni? Ahoj. Dávám svou whisky dolů. Známá irská whisky. Brzy. Odpovídám na otázky nebo se jen chrastí? Chrastíte? Žádný problém."

A tam byl, 29letý Irský muž v plném paisley obleku, zlaté hodinky, Gucci slip-ons a čerstvé černé oko - bojující prodejce připraveni dobýt kapitalismus v moderní době.

Jakmile hodlá pokračovat, McGregor řekl novinářům, že je připravena brzy znovu bojovat, ale nejprve by v Ibize trvalo nějaké prostoje.

"Jsem mladá, jsem čerstvá a jsem připravená. Byla jsem tam jenom unavená. Chytil mě s několika výstřely, ale nebyl jsem omámený ani roztřesený, víš, co tím myslím? Byl jsem prostě bolestný, je termín, který používáme v Irsku. "

"Uvidíme, co se stane, " pokračoval.

"Můj dětinský přítel se vdává. Chystáme se pronajmout 100-stopovou jachtu. Možná na jeden den. F *** platí za celý týden. Jednoduše (dostanu) to na jeden den, na večírek, vezměte si záběr obrazů a pak si ho nechte. To je můj plán - a pak uvidím, co bude dál. "

Všiml si si vzoru? Bez ohledu na to, kolik peněz má zařídit, bude McGregor vždycky ten špinavý malý hostem z Dublinu. Ale měli byste to již vědět.

Co je také zajímavé, je to, že poskytuje mnoho dobrých informací o závoji, který je sociálními médii. Muž bez peněz na pronájem jachty po celý den, aby mohl pořídit fotky.

Chcete-li přidat k veselosti celé věci, McGregor přerušil Mayweather s pálkou, zatímco on odpověděl na otázku o rozdílu mezi boxem a MMA. McGregor vykřikoval "šek", než si splátil víc své vlastní whisky z plastového šálku.

"Ooh, že whisky chutná tak dobře! Oh s ***. Notorious Irish Whiskey. Brzy přijde, "dodal.

"Budu převzít irský trh s whisky. A to je výborné. Takže se na to podívej. "

Když mluvil o tématu boje, mizerný McGregor jednoduše řekl: "Užil jsem si to a to je ono. Dlouho to může pokračovat. "

1/8

2/8

3/8

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den