Chytré úpravy hacků pro bloky s tuky

Anonim

Stejně jako lidé připojeni k nim, hlavy přicházejí ve všech barvách, tvarech a velikostech. Některé jsou dlouhé a štíhlé, některé sklouzávají více směrem k fotbalovému míči. Někteří mají silné brady a řecké božské čelisti, jiní mají jen bradu, o které mluví (nebo příliš mnoho).

Klíčem k jakémukoli dobrému způsobu péče o vlasy je zdůraznit své nejlepší vlastnosti a zároveň ukrýt všechny nedostatky. Pro tlusté hlavy světa znamená to vyvážení komicky nadměrného lebky, aby se vytvořila iluze normálního nudle.

Tyto tipy pro péči o velké hlavy sníží vaši kopuli a přinesou harmonii vašich vlastností, nevyžaduje shrinkové paprsky.

Pro velké čelo

Také se jmenuje Karen

Ať už máte ustupující vlasovou linii nebo přirozenou pětku, nejjednodušší způsob, jak ji skrýt, je přijmout nádech okrajů. Nechte trochu vlasového flopu na čele, abyste ukryli rozsáhlou nemovitost. Váš účes by měl také vést k co největšímu vyvážení vašich proporcí. Nechte strany udržet malou délku a zároveň zabraňte tomu, aby se vrchol dostal příliš zubatý. Vrstvené řezy a boční okraje jsou klasické triky pro maskování těžkého kupola.

Pro výrazný nos

Yo, Adrien (Brody, to je) - tajemství maskování vašeho čenichu a jakýkoli jiný silný rys, je to změkčovat ve vašem stylu. Vyhněte se příliš krátkým účesům a choulostivému středu. Místo toho nechte své vlasy udržet nějakou délku, aby vyvážení vašeho většího zobáku a rozdělte jej na stranu, abyste upoutali pozornost od středu vašeho obličeje. Všechny obličejové vlasy by se měly řídit podobnou strategií. Tenká tužka vypadá hloupě spárovaná s velkým schnozem, ale plnější knír nebo vousy mohou mít svůj vlastní.

Pro velkou čelist

Čtvercová tvář je vyhledávaným tvarem, ale ta mužská čelist může jít Cro-Magnon, pokud si nejste opatrná. Vyberte si účes, který změkčuje úhlové rohy vaše hlavy - ideálně delší nahoře a kratší po stranách, s přidanou strukturou. Vyhněte se silným strapům, které soutěží s vašimi silnými funkcemi a utvoří si vlasy nahoru, aby se prodloužila tvář. Vlasy na obličeji by měly být po stranách kratší a plnější na dně, znovu, prodloužit obličej a odvrátit pozornost od ostrosti čelisti. Krádež je konečným projevem tohoto.

Kruhová obličej

Ty baculaté tváře, které byly ohromně rozkošné jako batole, projíždějí nad hlavou. Okrouhlá tvář - ať už je přirozená nebo je výsledkem nadměrného tělesného tuku - může být odříznutá a vyseknutá správnými úpravami. Vyhněte se okrouhlým účesům, díky nimž bude vaše hlava vypadat dokonce dokonalejší. Místo toho se podívejte na něco, co je zkosené s prodlouženými kotlíky, aby se vytvořila iluze zjednodušeného obličeje. Lehký strniště může mít vzhled více úhlové čelisti, zatímco bradka nebo Van Dyke dává dojem výraznější brady. Pokud odvážíte vousy, nenechte to příliš velké. V ideálním případě budete chtít něco kratší po stranách a plnější na bradě, aby zdůraznil jakoukoli délku vašeho obličeje.

Pro dvojitou bradu

Někteří muži sotva řídí jednu bradu, ale vaše geny vás požehnaly dvěma. Krk je typicky zamračen - a je to oprávněně - ale pokud máte dvojitou bradku, spouštění vlasů na obličeji dolů (jeden nebo dva prsty nad Adamovým jablkem) skrývá přebytek a zároveň posiluje vaši čelist. Případně navštívte místní kosmetické ošetřovací centrum pro injekci Kybelly, která rozpouští tuk ve vaší dvojité bradě, aby mohla být reabsorbována do těla.

Pro velké uši

Pokud by vaše uši mohly Legolasovi vybojovat za své peníze, zbožte si ze svého elfského účesu. Větší uši jsou nejlépe maskované dlouhými účesy. Zůstaňte daleko od bzučení, což vám uši ještě více vyprchá a místo toho požádejte svého stylistka o několik měkkých vrstev po stranách hlavy, které se prolínají nad vašimi eleganci. Přidejte texturu pro zvýšení hustoty nebo vysušení, abyste zvýšili hlasitost.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled