Burn, Blow Up & Bury: Pánské kravaty, které musíte okamžitě přestat nosit

Anonim

Příslušenství se může zdát malé a nevýznamné, ale je to malá část vaší hry, kterou si opravdu nemůžete dovolit.

Vazby jsou zejména ústředním bodem každého obleku. Často se jedná o první věc, kterou si lidé všimnou a něco, co vaše kolegy soudí docela těžce, jestliže už přešlapují vaše vycpané boty a spánek. Když se to stane špatným, může se stát "ten" chlap rychlý chytrý.

Následující kravaty jsou šarvátky, které zcela zlikvidují vaši hru. Tito špatní kluci mohou být jen zátarasy, které vás nebrání v tom, aby jste získali tuto propagaci, zaplatili vzestup nebo pozornost od té dívky, kterou si oblíbíte v kancelářských vánočních bash.

A protože chceme spálit ošklivé věci v kanceláři D'Marge, zápasy nebo plamenomet jsou prvním krokem při získávání vašich kravat. Připraveni, kluci?

Trump Tie

Donald je o síle: napájecí napájecí zdroj, napájecí napájení, silné falešné opálení. Jeho vazby nejsou výjimkou. Trump patří k široké kategorii vazeb, kterou preferuje politická třída. Tato čísla jsou tlustá, lesklá, zpravidla vázaná v hustém Windsorově uzlu a dostatečně dlouhá na to, aby byla zachycena v pásu nositele.

Nezáleží na tom, jestli ti dobře odměňovaní chlapci nosí Brioni. Tyto vazby vás zvědaví, zda od té doby dostaly své svázané styky na vysokou školu. Pravděpodobně si myslí, že sděluje vliv, ale komunikuje jen špatnou chuť a nutnost osobního stylisty.

IT Guy Tie

Buďme upřímní. Technik IT s technologií je spíš hrdinský. Ale jeho styl obvykle není. Zachycený v nějaké neznámé části budovy, softwarový znalec často přijde do práce, vypadá to, jako by právě strávil noc sledováním přehrávání "Star Treku" - s zbožím, který to dokázal, bezpečně připoutaný na svou bílou košili.

Uvedením zřejmé, kreslenství novosti kravatu přidává nezralost do sofistikovaného obleku. A není to ani vhodné pro "příležitostné pátky". "Star Trek" vázání může být děláno v žertu, ale - důvěřujte nám - nikdo se smál.

Dodgy prodejní kravata

Nejsme ti, kdo by znevažoval povolání člověka - musí dělat to, co je potřeba, aby si na stůl dali jídlo - ale tam je spousta obchodníků, kteří si nepomáhají, když se oblékají, jako by se jednalo o choulostivou ruku.

Dodgy Sales Guy Tie je obvykle stejná barva lolly, kterou najdeš na dně výstavní tašky. V nemocné variantě fialové nebo růžové, dávají "pop barev" do hanby a vypadají jako něco, co byste dostali v rozpočtu balíček svatební party oblek.

Jedinou hmatatelnou výhodou této kravaty je to, že vás informuje, že máte trochu lasice, než zatřese rukou a zabije vaše peníze.

Půjčovna Dude Tie

Ze všech sartorských zločinů je pronájem oblečení velmi blízko k vrcholu. Podobně jako u sleigh Sales Guy, nájem je obvykle vyroben z polyesteru tak lesklý, že byste se necítili na místě kartáčování zubů v odrazu.

Jsou buď tak tlusté, že starý kamarád Trump by si myslel, že to tlačíte, nebo tak hubený, že má skoro žádný smysl, jak si člověk nosit jeden začne.

Nejhorší ze všech je, že kravata pravděpodobně nosí desítky dalších levnějších skoků, kteří nemohou být arsed investovat do slušného šatníku. Je to nepochopitelné bratrství, které mu lidé bezúhonnosti a povahy vyhýbají za každou cenu.

"Retro" vazba

Retro kravata obvykle patří k jednomu z těch nesnesitelných douchebags, které se nemohou naučit nosit nic od tohoto století.

Ty obvykle pocházejí z op-obchodů nebo vintage trhů a mají buď hrůzný paisley vzorek, který byl ve své době nemoderní, nebo divný geometrický tisk, který vám připomíná, že jste si vzali kyselinu.

Nikdy nejsou dobře vyrobené a fakt, že stojí dva dolary, se nepočítá. A bohužel, šampión, nikdo opravdu nezajímá, jestli jsou vaše vazby autentické zboží od desetiletí, které jste nikdy nezažili.

Novinka / Funny Tie Guy

Někdy může nová nebo neobvyklá kravata zdokonalit svůj vzhled a dát něco do vašeho kroku. Novinka Tie, blízká příbuzná IT člověka, je, když to chlapci přijdou příliš daleko.

Ve volné přírodě jsme zjistili, že Novinka / Funny Tie je vytištěna s věcmi, které nejsou spojeny s normami pánského oblečení. Myslete na klavírní klíče, hudební noty, štěňata, pohoří, cokoliv. A ty víš co, pánové? Nic z toho nevypadá dobře.

Obvyklí podezřelí tady jsou chlapci, kteří se konečně nacházejí ve středním managementu. Náš psychologický tým rozvíjí pracovní hypotézu, ale domníváme se, že jde o to, že je trochu blázen a doufáme, že legrační kravata zabrání lidem, aby si to všimli.

$config[ads_text5] not found

Školní kravata

Pro většinu z nás je škola vzdálená paměť, kde nikdo nebyl v jejich nejlepším. Ale někteří kluci nikdy opravdu opustili svůj penzion nebo klub na veslování, a jejich vazby jsou jasnou připomínkou jejich oddanosti minulosti.

Školní kravata, s jejími drobnými pruhy a neustálým barevným odstupem, nás opouští. Stále nemůžeme zcela zjistit, proč by někdo strávil pět let v souladu s uniformou, aby vstoupil do "skutečného" světa a oblékl se stejně jako v deseti letech.

Mysli na to takto. Firemní kluci nemají mnoho příležitostí přizpůsobit svůj šatník a jejich výběr kravaty je obvykle nejlepší, co dostanou. Tak proč nezkusit soukromou školu pro něco, co je o něco víc, a poněkud méně starý Etonian.

Clip-on kravata

Ve skutečnosti zachraňujeme nejlepší / nejhorší na poslední. Nekonečný přívěsek nepotřebuje moc úvod.

Jistě, jeden z těchto špatných chlapců vás může ušetřit vzácné minuty ráno a stojí jen pár babek, ale ty výhody se mění ve srovnání se všemi ostatními, které o vás říkají.

Klip-on říká, že jste spokojeni s tím, že nebudete vynakládat větší úsilí. Ve skutečnosti, pokud nosíte jednu z těchto, je pravděpodobné, že jste ten nejbláznivější bastard, který vám chutná vaše kancelářské prostory. A jak těžké to může být?

Vezměte si dva minuty ze svého dne, abyste zvelebili jednoduché umění spojovat čtyři v ruce. Nezapomínáte na čas, kdy "ztratíte" každé ráno, a možná, že vaši kolegové vás už nikdy nebudou nazývat Homerem za zády.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common