Burberry Recruits The Mastermind Za Givenchy's Streetwear Triumph

Anonim

Pokud jste o názvu nikdy neslyšeli, brzy budete. Italský narozený návrhář Riccardo Tisci je často držen ve stejné úctě jako legendární průkopníci luxusu a streetwear jako Kim Jones (muž za Supreme x LV) a byl právě přijat do Burberry jako další hotshot designér.

Toto hlavní oznámení vychází z poslední doby Tisci v posledních 12 letech v Givenchy jako tvůrčí hlava, práce, která ho viděla vést francouzskou výbavu z tradičně sofistikovaného štítku do jednoho z nejvlivnějších jmen ve vysokém módě streetwear hry .

Ani s žádným svědectvím nespadá ani s tím, že Instagram následuje téměř deset milionů zvěrolékajících Virgil Ablohů, blízkého přátelství s Kardashianovým klanem a ocenění Kanye Westových a Jay-Z's Watch the Throne 2011.

NIKE RT @ nike @ nikelab

Příspěvek, který sdílí Riccardo Tisci (@ riccardotisci17) 8. února 2018 v 16:23 PST

Ujistěte se, že to bude vzrušující vidět, kde se Tisci uchyluje s ikonickými náprstními plášti britského štítku a podpisovými kostkami, které často naleznou drapání těl lidí jako David Beckham.

Vzhledem k Tisciho kreativnímu směru v minulosti mohou fanoušci očekávat, že uvidí tmavší prvky s pouličními a náboženskými vlivy, které se hodně hodí k tomu, aby se postavili vedle Burberryho zásadního britského šarmu.

Může to muž znovu vytáhnout v jedné z nejžádanějších módních rolí světa? Pouze čas ukáže.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny