Breitling Debuts Limitovaná edice Navitimer Aviator 8 Na MR PORTER

Anonim

Dvě síly jejich příslušných polí se shromáždily, aby nabízely limitní edici hodinky do online maloobchodního prostoru.

Společnost Breitling poprvé učiní svůj navigační letoun 8 B01 Chronograph 43 Limited Edition dostupným prostřednictvím online obchodu pánské oblečení MR PORTER. Hodinky jsou jedním z nejvýznačnějších švýcarských hodinářů, které přicházejí na pouhých 1000 kusů po celém světě.

Pouzdro z nerezové oceli o průměru 43 mm se vyznačuje výrazným saténovým kartáčovaným rámečkem, který navíc k ukazateli navíc obsahuje indexy a arabské číslice. Na číselníku je vše o stříbrném provedení s velmi chladnými antracitovými kontrastními poli. Tam jsou také tři černé sub-číselníky pro čítače chronometru, zatímco čitelnost je pomáhal s velkými luminescentními čísly SuperLumiNova.

Uvnitř švýcarského času je Breitling Production Calibre B01, jemně vyladěný mechanický přístroj, který je certifikován COSC chronometrem pro zajištění přesnosti a přesnosti. Toto přesunutí poskytuje hodiny, minuty, sekundy a datumovou funkci vedle výše zmíněných čítačů chronografů. Hodinky poskytují výkonovou rezervu více než 70 hodin, což znamená, že ji můžete nechat na nočním stolku více než dva dny, aniž byste museli znovu nastavit čas.

Hodinky jsou zakončeny hnědým koženým řemínkem a od 4. června budou k dispozici výhradně na MR PORTERU a v červenci budou zasaženy butiky Breitling.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny