Bold Pánské parfémy, které vás udrží na čerstvém základě za méně než 100 USD

Anonim

Vkusné vkusy, které běží až do trojnásobných čísel, mohou být obtížné koupit Kolín nad Rýnem bez mzdy generálního ředitele (nemluvě o Herkulovské úloze roztřídit mezi stovkami možností).

Naštěstí omezený rozpočet neznamená, že se budete muset obětovat na vůni. Řada značek - včetně mnoha s rodokmenem seznamu A - nabízí ekonomičtější možnosti, které ještě potěší náročné nosy.

Níže najdete 10 našich nejoblíbenějších pánských parfémů pod 100 dolarů, takže můžete konečně seking Axe jednou provždy.

Sauvage Autor: Christian Dior


Je nemožné vynechat kampaň Johnnyho Deppa pro Diorův Sauvage. Vůně byla absolutně všude od svého debutu v roce 2015 a vyvolala živou debatu mezi nenávistí a obdivovateli. V první kategorii jsou lidé, kteří říkají, že směs bergamotu, Ambroxanu a Síchanu je příliš obecná. Ve druhé kategorii jsou ti, kteří právě hledají: všestrannou vůni, která je může doprovázet kdekoli, s rozpoznáním elitního jména a dosažitelným cenovým bodem.

KOUPIT US $ 95.00 za 3, 4 oz

L'Homme od Yves Saint Laurent

Z domu Saint Laurent přichází L'Homme, dřevěný květinový pižmo, které vytvořili Anne Flipo, Pierre Wargnye a Dominique Ropion. Jeho výrazně aromatická směs je složena z bergamotu, zázvoru, citronu, tonky, dubového mechu, vetiveru a santalového dřeva. Výsledkem je nenápadná příjemná vůně, trochu na bezpečné straně, ale snadno se nosí v kanceláři a pravidelný hit v noci. L'Homme je jedním z nejúspěšnějších koloniálních kosmetiků značky YSL a vytvořil řadu následných parfémů, včetně la Nuit De L'Homme a L'Homme Ultime.

KOUPIT US $ 92.00 na 100 ml

Za Davidem Beckhamem


Co to voní sportovní hvězda? Podle David Beckham Beyond je vítězným vzorem mojito, kardamom, grapefruit, černý pepř, cedrové dřevo, pelargónie, patchouli, vanilka a kůže. Po příchodu na scénu v roce 2015, s laskavým svolením nosu Nelly Hachem Ruiz z MFF. Úspěšná vůně se od té doby rozšířila do celého sortimentu, který zahrnuje deodorant, vlasy a tělo, sprchový gel a lotion pro holení.

KOUPIT US $ 25, 25 za 3 oz

Marrakech Intense By Aesop


V pravé Aesop módě, Marrakech Intense je neortodoxní vůně pro muže a ženy. Perfumer Barnab é Fillion byl inspirován evokujícími vůněmi koření používané v marocké kuchyni, intenzivními barvami charakteristickými pro souks a okolní poušť a teplou pohostinností, která je nedílnou součástí marockých tradic. Jeho interpretace je dřevěná orientální směs s čerstvými květinami, citrusovým otvorem a zajímavým náznakem zvířecích.

KOUPIT US $ 85.00 za 1, 7 oz

Dior Homme od Christian Dior

Podle slov parfumerera "Dior Homme vyhýbá každému maskulinnímu klišé. "Original Dior Homme EDT od Oliviera Polge byl široce oceněn jako mistrovské dílo pro jeho smyslnou fúzi levandule, šalvěje, bergamotu, duhovky, jantaru, kakaa, kardamonu, patchkouli, kůže a tahitiánů. vetiver. Dior od té doby osvěžuje vůni verzí od Françoise Demachyho, ale originál zůstává vynikající maskulinní vůní pro denní nebo noční život.

KOUPIT US $ 95.00 za 3, 4 oz

Bleu de Chanel od Chanel

Všichni milovaní přítelkyněmi, Blue de Chanel je téměř bolestně oblíbená vůně. Jen za to, možná bychom museli s domem nesouhlasit, že je to "neočekávaná" směs pro muže, který "odmítá konvenci a odolává každodennímu obyčejnému obyvatelstvu", ale to v žádném případě neznamená, že je to odpis. Blue de Chanel je z nějakého důvodu milován. Je to svěží, čisté a všestranné - nikoliv průlomové nebo kontroverzní, ale spolehlivé a bezpodmínečně nositelné, s ohromujícím masovým odvoláním.

KOUPIT US $ 90.00 za 1, 7 oz

Spicebomb Viktor & Rolf


Viktor & Rolf zahájila svou první bombu, květinovou dámskou vůni nazvanou Flowerbomb, v roce 2005. O sedm let později přišel její mužský protějšek, Spicebomb, extrovertní vůně se smyslnými podtóny. Vůně kombinuje výbušný koktejl dvou smluv - jedno spojení falešného, ​​čerstvé noty s ledovým studeným kořením, druhé návykové a ohnivé kombo kůže, tabáku a vetiveru. Na začátek, Fabien Baron navrhl flakon na motivu v podobě ručního granátu.

KOUPIT US $ 92.00 za 1, 7 oz

Terre D'Hermes Hermesem


Hermès parfémér Jean Claude Ellena tvrdí, že jeho inspirace pro Terre d'Hermès byl autor Jean Giono, který nazývá "člověkem, který miluje bohatství přírody." V ​​souladu s tímto motivem Terre d'Hermès zobrazuje poznámky, které jsou dřevěné, rostlinné, minerální - citrusové a cedrové, pepřové a patchulové a báze vetiveru a benzoinu. Jedná se o kolínskou, která zná své publikum: muž s aktivním dobrodružným životem a uznání za přírodu přírody.

$config[ads_text5] not found

KOUPIT US $ 86.00 za 1.69 oz

Uomo Intense By Valentino


Valentino Uomo Intense není vůbec plaché a odchodné, je vůně pro muže, kteří chtějí věnovat pozornost. Výrazné vrcholné poznámky křehkého šalvěje se setkají s evokujícím duhovým srdcem, zatímco ozdoby z kůže povzbuzují krémovou vanilkovou základnu. Valentino si představí Uomo Intense-nositele jako mladého italského dědice - úchvatný a elegantní, rafinovaný, ale asertivní a charismatický s pouhým nádechem půvabného darebáka.

KOUPIT US $ 85.00 za 1, 7 oz

Práce / Play Set od Hawthorne

Seznamte se s nejchytřejšími parodanty New Yorku Brian Jeong a Phillip Wong. Dvojí jsou mozky za Hawthorne, vůně značky, která dává inteligentní rotaci na práci a hraje se sadou semi-customized kolínské. Hawthorne využívá směs vědy a krátkého průzkumu, aby dodávaly dva kolínské šaty, vybrané z "palety vůně" společnosti, jedna nazvala Práce a druhá přezdívala Play. Ačkoli to není úplně zvykem, je to cenově dostupná metoda pro chlapce, aby se ponořily do prstů v luxusních vodách parfumerie na míru.

KOUPIT US $ 100 za sadu dvou lahví o objemu 1, 7 oz

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common