BMW Unleash Limit Edition Cruise M-kolo jízdních kol

Anonim

Pokud máte to štěstí, že budete sedět za volantem jakéhokoli vozidla poháněného BMW M, pak budete vědět, že jméno se neshoduje s ničím menším než balistickým výkonem a bezvadným stylem. Německý výrobce automobilů nyní získal tuto uznávanou charakteristiku dvoukolejšího segmentu pedálového výkonu s jejich limitovanou edicí BMW Cruise M-Bike. Jejich podpis M-Sport Austin Metallic Yellow odstín od BMW M GmbH, kolo přirozeně představuje pokročilé inženýrské inovace, aby splnily svůj odznak.

Omezeno na pouhých 500 příkladů, Cruise M-Bike je vyrobeno z hydro-tvarovaného hliníkového rámu spolu s uhlíkovými součástmi, což činí extrémně lehkou a stabilní konstrukci. Bez ohledu na světelný rám není rigidita obsluhy silnice vůbec ohrožena, aby byl zajištěn maximální přenos výkonu na asfalt.

Design-mise, Crusie M-Bike funkce ergonomické řídítka, které jsou individuálně nastavitelné. Vybírá také designové náznaky z řady motocyklů BMW s "Bullneck" designem na horní trubce v předním rámu, který replikuje palivovou nádrž.

Hydraulické kotoučové brzdy Shimano jsou dodávány standardně, aby zajistily, že máte brzdnou sílu, která soupeří s rychlostí.

Standardní barva Cruise M-Bike prodává za 1, 350 dolarů, takže můžete očekávat, že toto vydání půjde o něco víc. Podívejte se na obchod BMW pro více informací.

1/4

2/4

3/4

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den