Nejlepší Široká obuv pro muže s nohama s velkými zadky

Anonim

Nakupování obuvi není nikdy moc zábavné - a jen se zhoršuje, když všemohoucí prokletí vás širokými nohami. Mnoho z nejlepších obuvníků neberou v úvahu různé šířky nohou a ty, které nám připomínají to, co naši oblékací učitelé primární školy nosili. Stačí říci: není elegantní. Abychom těm, kteří mají kulaté ploutve, přejeli naději, my jsme vyčistili hloubku internetu, abychom přišli s dvaceti nejlepšími botami pro práci, víkend a tělocvičnu, spolu s dalšími ukazateli, které vám pomohou na cestě .

Jak velký je široký?

Tenhle není přesně univerzální. Každá značka má vlastní in-house označení pro širokou škálu, takže je na vás, abyste provedli svůj výzkum na svých internetových stránkách nebo v obchodech, abyste si vybrali ten správný. 2E je oblíbeným označením pro širokou škálu (proč to není 2W, nejsme si jisti), ale stále budete muset udělat další práci, abyste se ujistili, že kupujete boty, které vám nebudou mít puchýře ani obrat vaše nohy fialové.

Experimentujte s různými materiály

Je to trochu šikovné, pokud pracujete v konzervativní kanceláři, ale měkčí materiály obecně vyhovují širším nohám více než jejich méně odpouštějící bratři z tvrdého kůže. Materiály, jako je semiš a nubuk, se natahují a pohybují se nohama více, i když jsou na příležitostnější straně a nemusí zkoušku projít při práci. Nejde však o dealbreaker - hromady bot, které jsme zahrnovali níže, jsou ideální i pro nejsilnější podnikové prostředí.

Nezapomeňte na kon

Většina obchodníků s obuví bude točit starodávnou přízi, která se "natahuje koženými botami", a to není úplná lož - ale na tom nezáleží. Dokonce i když jste líný, sedavý kousek hovno, jehož každodenní cvičení spočívá v procházce z vašeho kabinetu do kancelářského snack baru, kde můžete dostat tašku Twisties, nohy se během dne zvětší. To, co se na DJových projevuje jen trochu uklidňující, je pravděpodobné, že po šesti večerních událostech způsobí, že autobus po vnějším předměstí běží po bolestném světě.

Jděte do Cordwainer

Než se zeptáte "co to sakra je kabelkař?", Asi bychom vám měli připomenout, že někteří kluci prostě nezapadnou do žádné boty, a to ani v případě, že se hodí do široké škály. Chcete-li zabránit životům puchýřů, výletům do podiatristů a nevzhlednému limp, který znemožňuje ženám, můžete ušetřit nějaké peníze (tj. Shitload) a narazit na obuvníka. Mohou se přizpůsobit specifikám, přidat detaily, které nemůžete dostat na žádnou jinou botu a poskytnout vám sympatickou spokojenost s tím, že budete schopni říci "své zákazníky" ve skutečnosti, když se vaši kamarádi v práci ptají, kde si koupíte boty.

1/20

ASOS Desert Boot

Nadčasový stomper, pouštní boty je těžké porazit. Populární Steve McQueen, oni jsou dlouhotrvající inteligentní příležitostné opory, které dodávají kouzlo a styl na džíny, chinos, a do značné míry všechno ostatní kromě desky nebo tux. Značka ASOS pochází z kamenného semišu a nebude vás stát víc než padesát dolarů.

2/20

ASOS Tan Chelsea Boot

Je-li pouštní boty králem běžné obuvi, je obušek z chelsea prsa, který ho chce vyděsit. Dotyk chytřejší, ale ne méně všestranný než pouštní boty, boty Chelsea jsou ideální pro zesvětlení jednoduchého džínsy a bílé košile. (Faux) semiš udržuje věci příležitostné a neztrácí nohy po dlouhé noci na dlaždice.

3/20

Frank Wright Brogue

Černí brožáci Franka Wrighta zachycují nářezy klasického skládání bez vyklenutí na území Brunswicka. Broguing je snadná, méně podnikatelská alternativa k obyčejným oxfordům nebo derby, a za osmdesát dolarů byste byli trochu muppeta, abys řekl ne.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den