Nejlepší pleťová péče pro muže podle typu pokožky

Anonim

Zastavte nás, pokud jste o tom slyšeli dříve. Váš přítel přísahá tím, že si umyje obličej mýdlem. Je to efektivní, říká. Je to levné, říká. Květy jsou pro ženy, říká.

Je to idiot, říkáme.

Mýdlová tyčinka může ušetřit čas, peníze a prostor na poli, ale je to daleko od vaší nejsilnější zbraně v bitvě o dobrou kůži. Nebude vám pomoci bojovat proti akné nebo vráskám nebo suchu. Ve skutečnosti to může zhoršit.

Řešení? Investujte do péče o pleť. Přechod na čistící prostředek navržený speciálně pro potřeby pokožky udržuje tvář čistou, svěží, mladistvou a hezký AF. Tak pudrujte, opláchněte, opakujte a připravte se na to, abyste objevili nejlepší pleťovou masku pro muže podle typu pleti.

Pro normální pleť

Lucky you: vaše tvář není ani ošlehaná, ani lesklá ani citlivá. Kůže je měkká s hladkým a rovnoměrným odstínem pleti. Vaše póry jsou stěží viditelné a máte přirozeně zářivou pleť. Jste #blessed a vaše pokožka dokáže zvládnout všechno, co na ní hodíte. To je řečeno, silná péče o rutinu je stále nezbytná, pokud chcete, aby vaše pokožka tímto způsobem, tak ne uvolněný. Doporučujeme:

Kyoku Exfoliating Facial Scrub

Kyoku je oblíbený obličejový křovinový tón, vyživuje a exfoliuje, aby odstranil mrtvé kožní buňky a zvětral vlasy, které mohou ucpat póry. Je složen z vitamínů A a E, které vyrovnávají hladinu PH pokožky, podporují pružnost a snižují tvorbu jemných čar a vrásek. Je to také silná léčba akné, minimalizuje velké póry a používá vulkanický popel k absorbování přebytečných olejů a toxinů.

Rugged & Dapper Daily Power Scrub

Rugged & Dapper vytvořili výživný čisticí prostředek na obličej, energizující toner a pěnový exfoliátor vše-v-jednom. Vzorec je dostatečně silný, aby napadl nečistotu, olej a špínu hluboko pod povrchem pokožky, přesto je dostatečně jemný, aby mohl být používán každý den, aniž by zbavil kůži základní vlhkosti. Směs přírodních a organických přísad regeneruje poškozenou pokožku, aby se zabránilo stárnutí, zatímco mikroskopické exfoliátory bojují proti vyrážkám a připravují pokožku na čisté oholení.

Pro mastnou pleť

Puberta může být daleko v minulosti, ale snažte se říct to tváři. Stále má skalní lesk, který se nezastaví, a souhvězdí skvrn hodných hormonální vysoké školy. Zvětšené póry jsou námrazy na vašem mazovém tuku. Olejnatá pleť potřebuje směs očisty, hydrataci (ano, hydrataci) a exfoliace, aby vypadala co nejlépe. Navrhujeme:

Boscia detoxikační čisticí pleťová voda

Boscia Detoxifying Black Cleanser je oteplovací gel, který hluboce čistí a detoxikuje. Zvyšte teplo, abyste rozpustili nečistoty a oleje ucpávající póry, zatímco upravujete texturu pokožky, jasněji zjistíte pleť a minimalizujete vzhled pórů v průběhu času. Mezi klíčové ingredience pro boj s olejem patří aktivní uhlí, extrakt z listů artyčoku a kyselina glykolová.

Clinique pro muže na kontrolu oleje pro mytí obličeje

Tento vzorec pro kontrolu oleje důkladně čistí a odstraňuje přebytečný lesk, připravuje pokožku na hladké oholení a zanechává váš pocit svěží - nikdy těsný ani suchý. Lather Clinique pro mužskou olejovou kontrolu Obličej umyjte mezi dlaně vlažnou vodou, masírujte ji na vlhkou pokožku, poté opláchněte a dobře osušte. Využijte to dvakrát denně, abyste dosáhli maximální efektivity zabíjení oleje.

Pro suchou pokožku

Těsnost je dobrá pro váš abs a špatnou pro vaši pokožku. Suchá kůže má tendenci k nepohodlnému napnutí a případnému svědění po očistě. Je to také trápení zčervenání a vloček. Vaše pleť může být nudná a drsná a omlouvám se, že to říkáte, ale nedostatek elasticity způsobuje, že jste náchylní k vráskám. Vlhkost je řešení. Snaž se:

Jack Čistá čistá denní čisticí pleť na obličej

Čistá denní čisticí obličej Čistá čistota od společnosti Jack Black odstraňuje hluboké nečistoty a olej pro čistou a hladkou pokožku připravenou k oholení. Pracuje jemně, bez přílišného sušení, aby vaše pleť byla čistá, hydratovaná a čerstvá s použitím certifikovaných organických složek, jako je šalvějový list a heřmánek. Výrobky společnosti Jack Black jsou dermatologicky testovány a formulovány bez parabenů, vůní nebo barviv.

Řada Lab Multi-Action Face Wash

Od roku 1987 Lab Series formulují vysoce kvalitní výrobky s vysokým výkonem, které jsou navrženy speciálně s ohledem na mužskou pokožku. Multi-Action Face Wash je pěnivý krém, který žije až po jeho multi-akční jméno. Spolu s očistou vylepšuje, vyhlazuje, rozpouští olej, odvádí póry, odstraňuje mrtvé kožní buňky a pomáhá zvedat a zjemnit vlasy vousů pro bližší oholení.

Pro kombinaci pokožky

Jak se uvádí v názvu, vaše kůže se může pochlubit trochu ze sloupce A, trochu ze sloupce B. Pravděpodobně vaše tváře jsou suché, ale vaše T-zóna (to je vaše čelo, nos a brada) sport ropné skvrny. Léčba kombinované pleti může být obtížné, protože různé oblasti vyžadují různé taktiky. Jedná se o své nejlepší všestranné sázky:

Malin + Goetz Grapefruit Čisticí pleť

Tato nejprodávanější, multi-tasking pěnová gelová čistička je vhodná pro všechny typy pleti, takže je vhodná pro pokožku, která je všude. Přirozeně povzbuzující extrakt z grapefruitu a čisticí činidla na bázi aminokyselin spolupracují, aby důkladně vyčistili, vyčistili a vyčistili bez vysušení. Vaše pokožka se bude cítit perfektně vyvážená a vůně šumivého citrusu je přesně to, co potřebujete.

Kiehlův obličejový paliva Energizující mytí obličeje

Vzhledem k tomu, že mužská kůže je tlustší a oilierější než dámská, společnost Kiehl vytvořila linii péče o pleť pro muže, která je určena k ošetřování specifických obav mužské pokožky. Čistící pleť na obličej je doplněna kofeinem, vitamíny a zesilujícími citrusovými extrakty, které obnovují a probudují matnou, unavenou pokožku. To také pomáhá vaší jemné epidermis odolat účinkům stresu v prostředí a připraví kůži pro méně dráždivé holení.

Pro citlivou pokožku

Udělat špatný pohyb a kůže reaguje akné, zarudnutí nebo podráždění. Mohou také trpět onemocněním jako je rození, roztoče nebo alergie. Abyste se vyhnuli nežádoucím reakcím, vaše citlivá pokožka vyžaduje něco jemného, ​​bez oleje, bez parabanu a hypoalergenního. Navrhujeme:

Aesop Fabulous Cleanser na obličej

Není žádným tajemstvím, že Oz-native Aesop vytváří hvězdné produkty na pokožku, vlasy a doma. Báječný čisticí prostředek na obličej je jemný, nízko pěnivý gel odvozený od oliv, který nabízí výjimečné čistění bez zbavování pokožky - ideální pro ty, kteří jsou náchylní k suchu nebo citlivosti. Aesop je pečlivá směs botanických složek účinně čistí, aniž by narušila přirozenou tonální rovnováhu pokožky.

Baxter z Kalifornie Daily Face Wash

Velmi oblíbená pánská značka Baxter z Kalifornie ji nafouká každodenním mycím masem, jemným čisticím prostředkem, který je založen na přírodních čisticích činidlech na bázi kokosového ořezu, které odstraňují nečistoty a olej, aniž by zbavili pokožky vlhkosti. Botanické výtažky z aloe vera a ženšenu uklidňují a oživují, zatímco vzorec bez vůně zajišťuje, že je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce citlivé.

Pro starou pleť

Hodiny klíšťat a. Dobrá, řekněme, že vaše kůže se nedostává mladší. Chcete-li zadat své stříbrné lišty let ve stylu, je nezbytné, aby vaše pokožka extra TLC potřebuje. Vaším hlavním cílem je snížit otupělost, jemné linie, hyperpigmentaci před slunečním zářením a prohloubit ztrátu kolagenu. Navrhujeme:

Peter Thomas Roth kyselina glykolová 3% facial Wash
Tento univerzální, bezolejový, anti-stárnoucí, exfoliantní čistící prostředek od firmy Peter Thomas Roth obsahuje jemnou formu kyseliny glykolové, která pomáhá snížit vzhled jemných čar, vrásek a dalších příznaků stárnutí. Osmdesát osm procent účastníků čtyřtýdenní studie účinnosti spotřebitelů zaznamenalo snížení výskytu jemných čar a vrásek, zatímco 76% věřilo, že došlo ke snížení výskytu příznaků stárnutí.

Anthony Glycolic čisticí prostředek na obličej
Anthony je nepenící čisticí prostředek je poháněn 4, 9% kyselinou glykolovou k čištění, jemně odlupovat a změkčovat a zvedat strniště před holením. Triple-action formula je ideální pro chlapce na cestách, kteří chtějí maximální výkonnost v ranních rutinách. S kyselinou glykolovou na anti-stárnutí povinnosti, vzorec také obsahuje heřmánku uklidnit a léčit podrážděnou pokožku, aloe vera k boji proti suchu, a vitamíny A, C a E poskytnout antioxidant ochranu.

Pro pokožku šetrnou k životnímu prostředí

Myslíte si, že jste něco ekologického válečníka a nedalo byste se odvážit položit na pokožku něco neekologického. Máte štěstí - značky péče o pleť jsou stále více vědomy používání přírodních složek, které jsou zdrojem udržitelnosti, formulovány bez škodlivých chemikálií a nikdy testovány na zvířatech. Zkuste to, hippie:

Christina Moss Naturals Organické ošetření obličeje
Christina Moss již 16 let vytváří vlasy a kůži bez organických a konzervačních prostředků. Značka je přesvědčena, že to, co jde do výrobků, je stejně důležité jako to, co je vynecháno, a že životní prostředí by mělo být na prvním místě. Bohatá, výživná pleťová voda čistí a krmí pokožku certifikovanými organickými přísadami, včetně extraktů a esenciálních olejů, aby byla zdravá a hezká.

Ursa Major Fantastic Face Wash
Pojmenovaný po souhvězdí, kterou cestující používají k nalezení skutečného severu, Ursa Major věří, že bude přirozený, aniž by obětoval účinnost nebo zkušenosti. Každý produkt, který značka uvádí, musí splňovat tři kritéria: Je to efektivní? Je to zdravé? Je to vznešené? Fantastický obličejový makeček provedl řez. Pěnový gelový čistící prostředek se může pochlubit přírodním jasným komplexem a zdlouhavým seznamem přínosů, které zahrnují zklidňující podrážděnou pokožku a rozpouštějící mrtvé povrchové buňky.

Kůže na rozpočtu

Nemůžeme všichni upadnout dolar na obchodní značky. V případě balíků péče o pleť s rozpočtem existují alternativy lékáren, které dermatologové milují a váš bankovní účet bude také. Tyto oblíbené fanoušky udržují vaši tvář hladkou za dostupnou cenu:

Cetaphil Denní čisticí prostředek na obličej
Cetaphil je denní čisticí prostředek na obličej má nízký pěnivý přípravek, který je dostatečně jemný na použití na obličeji každý den. Používejte ráno a v noci pro odstranění povrchových olejů a nečistot bez těsnosti nebo nadměrného sušení. Vzorec s nízkým obsahem pěny nezbaví pokožku jeho přírodními oleji a oplachuje snadno a nezanechává žádné dráždivé nebo zanesené póry.

CeraVe Hydrating Cleanser
Hydratační čisticí prostředek, stejně jako všechny výrobky CeraVe, obsahuje vitální ceramidy potřebné pro zdravou pokožku a pomáhá obnovovat a udržovat svou přirozenou ochrannou bariéru. To se také může pochlubit kyselinou hyaluronovou, která pomáhá pokožce udržet přirozenou vlhkost a není komedogenní, takže nebude zanesit vaše póry. Technologie dodávky MVE zachycuje přísady uvnitř vícevrstvých vezikul, které se pomalu uvolňují, po vrstvě po vrstvě, pro celodenní hydrataci, která proniká hluboko do pokožky a zajišťuje konečnou výživu.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled