Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Anonim

Celebrita se tento týden trochu ochladila - a zima nebyla na vině. Ryan Gosling oslavil své 35. narozeniny ve stylu a navštívil premiéru "The Big Short" v rámci festivalu AFI Fest v Los Angeles v roce 2015.

Ještě v městě Andělů, Daniel Craig navštívil Jimmyho Kimmela Live - po víkendovém týdnu premiéry "Spectra" a další potenciální James Bond - Idris Elba, sebral v New Yorku klidnou postavu, která zasáhla námořní kabát a světelnou čepičku, dává nový význam skutečným mužům, kteří nosí růžovou barvu.

Daniel Radcliffe konečně získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy, který měl na sobě šedý oblek, a 1-Der Harry Styles překročil Atlantik v botách Chelsea a odvážnou květinovou košili, přinášející letní britskou skálu do země svobodného.

Projděte prezentaci pro nejlépe oblečené muže v týdnu.

1/12

Daniel Craig

Už Bond, Craig navštíví Jimmy Kimmel Live v LA. Kožená bunda v mléčné čokoládě a kašmírovém pískovém svetru jsou hliněné tóny nad vinobraní denim a pouštní boty.

2/12

Daniel Radcliffe

Hermiona Harryho Pottera konečně vyhrává hollywoodskou hvězdu a oslavuje ve stylu: šedá šňůra s jediným prsním oblekem, tlusté jediné boty Derby a rozkrojená košile (s perfektní délkou manžety), která kričí úspěch.

3/12

Evan Ross

Hvězdný herní herní herce do LAX se vynořili v monochromatickém obleku rock-cum-gentry: špičaté leopardové boty Chelsea, štíhle džíny a černé tričko náhle upravené pod kabát Chesterfield a obří panama klobouk.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common