Nejlepší Blazers a značky pro muže k nákupu právě teď

Anonim

Už není vyhrazen anglickému pánovi nebo režisérovi Navy pane, pokorný sako hrál hvězdnou roli v minulých obdobích, od jeho debutu před téměř dvěma sty lety. A od dráhy k šatníku, nostalgické kořeny blazerů jen touží po prohloubení této sezóny. Ale nejprve se seznamte s blazerem a jeho mnoha aspekty. Pak klikněte na prezentaci pro 20 nejlepších blejzrů pro muže právě teď.

Blazer Základy pro začátečníky

Sakra sleduje své kořeny zpět na Cambridgeskou univerzitu a tým řady Lady Margaret Boat Club, který v roce 1825 vytvořil sako jako sportovní špičku v řadě. Nosil v jasném stínu pro extra rychlosti při soutěži, termín 'sako . Není to takový oblek, sako zůstávalo samo jako módní kus, který by se mohl nosit i mimo loď, tolik mužů.

Dnes je bezstarostná silueta, pocit a fit, která znamená - dokonce i v létě - má své místo. Nesmí být zaměňována se svrchním oděvem, sako není srst. To nebude tvořit vnější vrstvu zimního vzhledu a jeho tkanina hmotnost a tenký fit znamenat jeho nejlepší vrstvené nebo jako letní kryt.

Ani sako není prostě záležitostí rozdělení pravidelného obleku, popadnutí bundy a odstranění kalhot. Klíčem k stylu sako je vědět, kde jedete a za jakým účelem se to vyžaduje. Ale nestresujte. Tento kus sartorového plátna jezdí s flexibilitou. Oblékaný, oblečený - každý muž se může hodit s blejzrem.

Fit

Nestrukturované

Nestrukturovaný sako je pro ty muže, kteří jsou možná v modlitbě nebo umělecké v profesi a nemají potřebu "pracovat", aby byly tradiční. Nebo preferují uvolněný přístup do neuvěřitelného stylu. Tyto blejzry jsou navrženy k tvarování do těla, jsou uvolněné a mají méně tuhý tvar.

Stále ostří na rameni a mohou se přitisknout k tělu nositele. Ale nestrukturované blejzory poskytují jemnější a uvolněnější fit - padá z vrcholu ramena plynule. Barevně odizolovaná, nestrukturovaná bunda je právě taková - nestrukturovaná, takže typické vnitřní záhyby a tvary, které si zachovaly tvar pláště, jsou pryč.

Příležitostné detaily mohou být přidány ačkoli: přední kapsy, exponované švy, nedostatek podšívky, několik tlačítek a někdy také tlačítka v kontrastní barvě s textilním pláštěm samotným. Navíc je pravděpodobné, že budou vyrobeny z jednoho kusu látky, takže jsou tenčí, což je skvělé pro zimní vrstvení nebo jako letošní doplněk na světlo.

Strukturované

Strukturovaný sako je vše o tom, jak se hodí: vystřihněte velmi blízko k tělu, maximalizujte tvar, pomůžete s polstrováním, obložením a vnitřní mechanií pláště. Bohatě vypadající, strukturovaný sako vyžaduje kvalitní tkaninu a inženýrství, které nejlépe vidí krejčí nebo renomovaný oblek.

Obvykle bude mít více vymezených ramen, bude se cítit luxusní, aby se dotýkalo a obejmout tělo, aby se zlepšilo tenké uchycení. Na první pohled se bunda objeví jednodušeji, elegantněji, s minimálními detaily a nerozlišuje mezi klopou: špičkou, šálkem a / nebo drážkou.

Barva

Jasný

Sartorial prohlášení, barevné sako je perfektní. Od aa divoké noci až po nedělní oběd s příbuznými a dokonce i letní svatbu, podívejte se na odvykací barvu, jako je žlutá, fialová a zelená. Máte zde dva barevné filtry: pastelový nebo nasycený. Lepší pastelové barvy vypadají lépe během dne, zatímco tmavší, nasycené tóny jsou lepší volby nočního nočního času.

Pár s něčím texturním a neutrálním v barvě: šedé kalhotové nohavice na noci a ostré bílé čínské šortky pro horké dny.

Bílý

Snadno evropský, bílý sako je letní must-have. Reflektor, který je reflexní a jako černobílé, tato barevná barva v Cannes vychází s plaveckými námořními odstíny, jako je modrá košile a zlaté doplňky. Navy kalhoty - bavlněné kotlety v letních nebo zimních plisovaných flanelách pro chladnější dny. Chuck na nějaké lodi boty - nebo hnědé boty, počasí závisí - a odplout.

Modrý

Námořní blejzer je nejvšestrannější ze šarže, barevně. Tak jděte jeden, toute de suite, pro opotřebení každý den v týdnu. Pak investujte do kachna-vaječný nebo kobaltový modrý sako pro některé další modré možnosti, úžasně tónové, když se nosí s námořnictvem.

Dashing pro práci a firemní akce, spárovat modrý sako s šedými kalhotami, bílou, ostrý tričko nebo tričko s košile a opálení brogues.

Kontroly

S povstáním výtisků na svrchní oděv a krejčí na módním týdnu, je nyní čas se podívat se vzorovaným sako. Podívejte se na profesní prestiž s kontrolou skleněných tabulek nebo se rozhodněte pro tartan za intelektuální punkovou atmosféru. Prince of Wales kontrola je ještě dychtivější, zvláště naladěná na světle šedá a působící spíše jako texturní odstín než žíhaný tisk.

Chcete-li se vyhnout novinkovému vzhledu, udržujte základní barvu sakáru přísně organicky tónovaný: to znamená, krém, hnědý, šedý, zelený nebo modrý - barvy země a oceánu. Potom nechte vibrace Gatsby odvádět ze dne do noci.

Fabric

Prádlo

Letní sezóna svítí, když svítí plátěný plátno, ještě více slunce. Lehká, přirozená tkanina dýchá a dovoluje úniku tepla z těla. Linenův sklon k rozdrcení znamená mnohem lépe, než volba volně prodejné látky. Pokud jde o barvu, lehké neutrální látky a pastely jsou nejlepší, což vám pomůže udržet chlad.

Bavlna

Další krok nahoru, bavlna je také uvolněná, dýchá dobře, ale je mnohem luxusní na dotek než prádlo. Bavlna je také vynikající příze pro vytváření tkaninových směsí s hedvábím, vlnou a polyesterem, úpravou kvality tkaniny (Tip: vyvarujte se těžkého množství polyesteru).

Vezměte si na vědomí, když si přečtete, kolik bavlny je ve vašem sako a jestliže směs, rozhodnout se pro vlnu - pro obě sezóny. Manšestr je tlustá bavlna, při níž je příze zkroucená, aby se vytvořily zlomy. Je to velmi anglický způsob oblékání a jeho hustota z něj činí pěknou zimní vrstvenou látku.

Vlna

Také přirozeně odvozené, vlna je nejklasičtější způsob, jak přinést sako. Od merino k mohéru se super luxe sako bude chlubit nejjemnějším světlem v přirozeném světle a bude se držet své formy laskavě - ideální pro pracoviště a formální příležitosti. Tweed a rybí kosti jsou texturní tkaniny a jejich robustnost funguje pěkně pro strukturované blejzry a pro zimu vypadá super.

Ale většina z nich bude tkaniny z vlněných tkanin, tkané bavlnou pro polyamade pro větší trvanlivost a elastan dokonce napnutí.

Potřebujete více inspirace?


DALŠÍ INFORMACE: 20 Nejlepší Jeans značky pro muže
VZTAHUJÍCÍ: 20 nejlepších držitelů karet na peněženky pro světlo cestování gentleman

1/18

Uniqlo

Japonci jsou známí kvalitou a blejery značky Uniqlo nezklamou. Dobře vyráběné a cenově dostupné.

KOUPIT

2/18

Gucci

Milující módní svět, Gucci sako je vaše lístek k jedinečnému vkusu.

KOUPIT

3/18

Etro

Ne pro slabé srdce, italský veletrh společnosti Etro přiměje lidi mluvit o vašem sako.

KOUPIT

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny