Nejlepší špinavé kožené bundy pro muže, které se mají právě teď nosit

Anonim

Vyrobeno v padesátých letech chladnými Brando, McQueenem a Jamesem Deanem, kožená bunda má od té doby dlouhou smlouvu s moderním mužem.

Nadčasová skříňka nás viděla v průběhu desetiletí bez námahy, v osmdesátých letech se objevila jen malá ramenní podložka a kyselá výplachová závada. To znamená, že posledních deset let bylo dobré kožené bundě, vyhlazování jakýchkoli nesourodých záležitostí a barevných problémů.

Dnes muži mají spoustu kožených možností, ze kterých si můžete vybrat z nejmódnějších luxusních značek. Poslední pořadí hovoru jednoduše ukazuje, jak ji správně nosit. Kůže nahoru a učit se.

Znalost základů

Klíčem k nákupu kožené bundy je nalezení typu, který již dobře vychází s vaším osobním stylem - nejednáte o někoho, koho nejste.

Poté nasaďte fit (myslet tenký a plochý na tělo), před výběrem typu kůže (tele, kráva, jehněčí nebo kozí) a neutrální barvy. Neutrální barva zajišťuje snadnější spárování se stávajícím šatníkem jako džíny.

Pátrání po jemnějších detailech je posledním krokem k personalizaci; výběr toho, kolik zipů, knoflíků a kovových věcí, které chcete - nebo vůbec žádný, je součástí vašeho osobního vkusu. Pokud jste noví kožené bundy, začněte s něčím čistým a poddajným nejprve a poté se přesuňte nahoru, jakmile se budete pohodlněji nosit. Kůže je vaše ústřice.

Stylujte svou cestu

Kožené bundy vyžadují jistotu. Celebrity a rockstars je nosí na výjezdech a vydávají výmluvný styl. To znamená, že můžete najít čistý-řez, více oddělené typu. Znalost vašeho osobního stylu je důležitá a pomáhá vám rozhodnout, jaký styl pláště je nejvhodnější.

Kožené bundy jsou definovány délkou, způsobem, jakým se zavírají nebo zipy (a kolik hardwaru se pyšní) a límcem. Obecně existují tři typy: "bombardér", "cyklista" a "závodník".

Bomby pryč

Bomba je nejvíce neformální hledá. Uznaná s délkou pasu, bunda je vyrobena z měkké usně, která má tendenci být více tvárná, což jí uvolňuje vzhled. Bunda má kontrastní obložení (někdy v kontrastní barvě a tkanině), která obvykle kombinuje pas a manžety rukávů pro stručné uložení. Hardware v minimální, s výhradně symetrickým zipem vpředu, s funkčními kapsami na kangaroo-pouch - nebo bez.

Biker Boss

Motorkář (přemýšlejte o Marlonu Brandovi) se může pochlubit velkými klapkami a rozkročeným límcem, které mohou být zacvaknuty pro větší bezpečnost. Baleno s kovovým hardwarem (knoflíky, zástrčky a zipy), přední zip je normálně asymetrický a umožňuje širší straně skládat se pod svým partnerem.

Přejít Speed ​​Racer

Závodník je nejvíce standardním vzhledem i přes jeho vzhled motokrosu. Jedná se o zjednodušené bundy s malým límcem, který zaskočí, nebo může být bez límce vůbec. Přímé zipy, nejsou lemovány plyšovou látkou a nemají žádné kroužky nebo další hardware, které by bleskly.

Focus On The Fit

Vhodnost kožené bundy - jako oblek - je prvoradá. Ale na rozdíl od špatně tvarované bundy nebo sako, kožené bundy nemohou být snadno měněny a je to drahé, pokud tak učiníte.

Takže co byste měli přesně hledat? Sako by mělo sedět přiléhající k obrysům vašeho těla, s rameny ostrými a plochými na rameni - jako sako.

Kožená bunda není opravdu navržena pro nošení přes vrstvy - více jemného měřidla nebo trička - a tak si koupte nejmenší velikost, která se hodí, což vám umožní trochu roztažení. Vaše paže by měly být schopné volně se pohybovat a necítit se těsně a nepohodlně. Délka rukávů by měla vynechat zápěstí a spodní část lemu by měla vystřihnout na řemen.

Tenký kluk by se měl rozhodnout pro těsný nebo elastický pás, zužující se část těla a zdůrazňující ramena. Větší pálka by měla jít o rovný řez - vyhýbat se všemu, co se bude držet hrudky a hrbolů. Stejné pravidlo platí pro svaly, tělocvičnu.

V souhrnu, kožené bundy jsou drahé - pokud nejste více levného chlapíka, tak si hrajte s fit a značkami. A zkuste, než si koupíte.

Zakryjte svůj skrytí

Typ kůže nebo kůže ovlivňuje funkci a pocit srsti. Neexistuje žádná dokonalá kůže, z nichž každá nese vlastní jedinečné vlastnosti. Obecně platí, že větší zvířata mají tendenci mít odolnější, odolnější kůže, zatímco menší zvířata jsou známá pro měkkost a jsou lehčí.

K dispozici je také kvalita pokožky, která také mění, jak se kůže cítí dotýkat. To se týká životního stylu zvířete před jeho zabitím, opalování nebo výrobního procesu a konečné aplikace.

Hovězí useň

Hovězí kůže je nejběžnější kůže. Je to o něco levnější a tvrdší a má odolnost vůči vodě a nečistotám jako nikdo jiný. Je to skvělý ochranný prostředek díky své tloušťce, ale může to trvat dlouho, než se obléká. Jedná se většinou o matný povrch, který dává bundě neformální pocit.

Buffalo / Bison

Podobně jako drsný pocit a trvanlivost kůže, bizonová kůže se na kůži vyznačuje přirozenou zrnitostí, která dodává struktuře saku a dává jí surový, zemitý estetický vzhled.

Kozina

Goatskin je populární volbou pro většinu luxusních značek a je uznáván pro své oblázkové zrno. Kozí kůže je měkčí, lehčí a pružnější než kravská kůže. Je odolný a nosí se dobře, čímž se stává ohebnějším a lépe vypadajícím jako roky.

Lambskin

Lambskin je nejluxusnější kůže pro svou měkkost, pružnost a nositelnost. Má luxusní textura a je docela všestranná, vytvářející šikovnější koženou bundu. Je to přirozeně velmi lehká a vytváří sako, které lze nosit po celý rok - bez ohledu na sezónu.

Keep It Classic Cool

Nadčasovost kožené bundy závisí na zvolené barvě. Jako obleky, neutrální barvy jako hnědá, hnědá a šedá jsou vaše nejlepší sázka. Navy a kontrastní rukávové typy cyklistů jsou více módní a jsou jinou možností pro kluky, kteří mohou mít již klasickou kůži ve své skříni.

Módu lze také trochu zahrát s semišem, jelikož kabát má tendenci přijít do hnědé barvy (od opálení po čokoládu), což znamená, že může pracovat bez problémů do oblečení, jakým by černá kůže měla.

Přidržte si jeden semišový kus jako oděv od kůže a vybírejte se na límec na límec, abyste získali extra plyš. Ale vyvarujte se nesmyslným střapcům nebo fringingu a cokoliv, co vypadá dokonce vzdáleně metro sexuální kovboj - pokud nemáte sousedící bezzubý chlap.

1/20

Svatý Laurent

Kožená bikerová bunda - AU $ 9, 595

KOUPIT

2/20

Dunhill

Zelená kožená závodní bunda - AU $ 2, 490

KOUPIT

3/20

APC

Bunda s koženým bombardérem - AU $ 1, 900

KOUPIT

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled