Tajemství Bermudského trojúhelníku bylo nakonec řešeno

Anonim

Zapomeňte na pestré kabany, malebné pláže a rumové koktejly: krása Bermudy je již dávno zastíněna temnými legendami, které obklopují jeho proslulé vody - známé pro zmizení lodí, letadel a lidí podle vůle.

Některé atributy nadpřirozených sil přinášejí mnoho nevysvětlených zmizení, k nimž došlo v průběhu let, například cizinců, kteří zachycují lidi na studium, vliv "ztraceného kontinentu Atlantis" a víry, které nasávají objekty do jiných dimenzí.

Nicméně tým vědců právě zjistil, co dělá Bermudský trojúhelník (voda mezi Bermudy, Miami a Puerto Rico) tak nebezpečná. Vědci z University of Southhampton pro Fox News prohlásili, že "rogue vlny" jsou zodpovědné za potopení stovek lodí a ukončení tisíců životů v severní části 270 tisíc kilometrů.

Myslel jsem, že Bermudský trojúhelník bude v mém životě větší problém, když jsem byl mladší.

- sprchové myšlenky ™ (@ThislsPerfect) 26. července 2018


Pro testování teorie vytvořili vědci model USS Cyclops, který v roce 1918 zmizel, a provedl zkoušku proti nepoctivým vlnám ve vnitřní simulaci. Zjistili, že vlny, které se mohou na otevřeném oceánu zvednout o více než 100 stop, rychle zaplavily člun a způsobily jeho potopení.

Dr. Simon Boxall, vědec z oceánu a země, řekl Foxovi, že neslavná oblast v Atlantiku "Vidí tři mohutné bouře, které se shromažďují z různých směrů - perfektní podmínky pro rouhavou vlnu".

"Tam jsou bouře na jih a sever, které se shromáždí. A pokud jsou z Floridy další, může to být potenciálně smrtelná formace nečestných vln. "

Řekl také, že čím větší je loď, tím je pravděpodobnější, že bude zničena, neboť je otevřenější k tomu, aby byla zase na polovinu.

"Čím větší je loď, tím více škody jsou. Pokud si dokážete představit hloupou vlnu se špičkami na obou koncích, není pod lodí nic, takže se vejde do dvou. Pokud se to stane, může klesnout za dvě až tři minuty. "

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common