Bell & Ross BR V2-94 Racing Bird Chronograph je pocta budoucím závodním letadlům

Anonim

Limitovaná edice hodinky pro koncepční závodní letadlo je přímo na ulici Bell & Ross '.

Pro konvenci Baselworld z roku 2018 debutovala francouzská hodinky společnost BR V2-94 Racing Bird Chronograph, odvážný pilotní chronograf, který evokuje elegantní estetiku jejich koncepčního závodního letadla BR-Bird doplněného o jedinečný zadní kokpit.

Vintage inspirace chybí v tomto díle s jasným důrazem na moderní vzhled. Pouzdro z nerezové oceli o průměru 41 mm je vybaveno automatickým pohybem hodin, minut, vteřin, data a dvojitých 30minutových čítačů chronografů.

Tyto detaily jsou jemně kontrastovány s bílým číselníkem, díky oranžové sekundové ruce a dílčími číselníky chronografu nastavené modře a bíle.

Arabské číslice také vytvářejí příjemný dotek v čitelnosti a celý kus je vyleštěn modrým rámečkem.

Chronograf BR V2-94 Racing Bird se může pochlubit 42hodinovou rezervou a 10měsíční odolností proti vodě. Přijde v omezeném rozsahu pouze 999 kusů a bude spárován buď s modrým koženým řemínkem, nebo s ocelovým náramek.

BR V2-94 Racing Bird je omezeno na 999 kusů a je poháněn ETA 2894-2 (který B & R nazývá BR-CAL.301) a je k dostání na modrém koženém pásu nebo ocelový náramek.

Žádná oficiální australská cena nebyla dosud propuštěna, ale americká cena začíná v současné době od US $ 4 400 za verzi koženého pásku. Tuto aktualizaci aktualizujeme, jakmile budou oznámeny místní ceny.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny