Příručka péče o pláž na tělo pro chlapce léta

Anonim

Po třech dlouhých, chladných měsících zimního spánku, jste rádi, abyste se rozloučili s zimou a sprintujte plnou rychlostí do léta. Existuje jen jeden problém: houpáte tělo Netflixem a osobní svetr, který by dal osudu hanbu.

Gymnáni se od začátku jara začínají otřásat - sekání sacharidů, rozbíjení proteinových koktejlů a roztržení pomocí zástupců, aby se dostali na pláži připravené fyziky do jednoho dne v sezóně.

Zatím jediná věc, kterou jste rozbíjeli, jsou koláče a to ukazuje.

Je pozdě, aby vypadal jako extra z Baywatch, ale žádná naděje není ztracena. Využijte náš průvodce pro péči o pláži a připravte se na léto ve špičce a fake hezký Hemsworth estetický jste byli příliš líní na práci předem.

Ořízněte svůj zimní kabát

Na vlasy nebo na vlasy?

Vítejte v džungli. Zatímco neexistují žádné nestálé pravidla pro vlasy na těle, divoce nešetřená kůže je zřídka správný pohled na plážový den. Která metoda odstranění chloupků zvolíte, bude záviset na dané oblasti a vašich požadovaných výsledcích. Můžete se oholit, voskovat, ozdobit, vytrhnout nebo použít krémy pro dočasně hedvábnou pleť. Pro trvalé řešení zkuste elektrolýzu nebo laserové odstranění chloupků.

Zadní srst je veřejným nepřítelem číslo jedna na pláži. Pokud by se vaše ramena mohly zaměňovat za Caesara z Planety lidoopů, potřebujete vážný střih. Hrudní srst se přizpůsobuje osobním preferencím, ale ve všech případech byste se měli zaměřit na vyvážený vzhled mezi pecs a zády. Většina mužů vypadá nejlépe někde ve středu: ani jaskynný kůň ani olympijský plavec hladký. Investujte do péče o tělo, abyste se vyrovnali s úkolem a začněte s vyšším ochranným nastavením, abyste zabránili příliš silnému ořezání.

Pokud jde o bity pod pásem, doporučujeme vám, aby vaše plavky byly vodítkem. Cokoli, co se táhne přes vrchol nebo ze stran, by mělo být koseno. Cokoliv blíže k Zóny nebezpečí je na vás.

Glow tvrdý nebo jít domů

Nechte to bezpečně

Falešná opálení se může zdát jako provincie kulturistů a dámských královen, ale pokud máte barevné políčko na bowling, řekněme, že vylétáme bronzer. Tancování před sluncem způsobí, že váš bod vypadá zdravěji a štíhleji a pokud je použit správně, může uměle zvýšit svalovou definici. Může také dokonale vylepšit pleť a maskovat jakékoliv nedostatky.

Přeskočte situaci s hnědým soláriem a nechte pro svou zář. Znalý rozprašovač bude přesně vědět, jak vás štípnout a zdokonalit se strategickým stínováním. Pokud odborná pomoc není v rozpočtu, je vhodným náhradníkem lotion nebo spray. Použijte lehkou ruku, abyste nevypadli jako obrovský prst Cheeto.

Masculine Mane Maintenance

Váš chlupatý arzenál

Beach-proof vaše mozku s vymyšlenou kolekcí produktů. Kondicionér na dovolenou chrání vlasy před sezónním zneužíváním slunce, moře, soli a chlóru. Sprcha s mořskou solí poskytuje okamžitý surfařský vzhled, i když jste nikdy neměli statečný statečný sud. Aplikujte silnější gel nebo krém, abyste udrželi nepřátelské prameny na místě a užívejte si aktivní den s estetickou beztrestností. Pro chlupaté nebo mastné zámky vyzkoušejte suchý šampon nebo texturující pastu, abyste oživili věci a bojovali proti vlhkosti a frizu, hledali anti-zvlhčující a hydratační přípravky.

Přijmout ropný exek

Zachraňte své tělo s úctou

Ukažte mazivu, která je šéfem s rutinou péče o kůži bojující proti ropným látkám. Umyjte jemným, bezolejovým čisticím prostředkem a pokračujte s tonerem, který minimalizuje póry. Pravidelně odlupujte, aby se hladil povrch a odstraňte odumřelé buňky, které mohou zanesit póry.

Používejte lehký, ale účinný hydratační prostředek na bázi vody, abyste zůstali hydratováni a zároveň odolávejte hladce. Nezapomeňte deodorant udržet letní funkku v zálivu, a jestliže vaše jámy stále neopustíte, promluvte s doktorem o tom, že jste vybrali antiperspirant na předpis.

Chraňte svou kůži

Přidat zbroj

Uložte obličej - doslova - pomocí arzenálu produktů před a po slunci. Opalovací krém je nutností chránit svou vzácnou vnější vrstvu. Nezapomínejte na těžko přístupné oblasti nebo nezapomeňte na ně, jako jsou rty a podrosty, a nechte ji absorbovat nejméně 20 minut před skokem do vody. Vlhkost s SPF je pro líný člověka snadnou volbou.

V případě popálenin, jak zmírnit bolesti a urychlit zotavení.

Buff Up, Bloat Down

Přetáhněte hmotnost vody

Potřebujete rychlý tón před rozpaky v Orlebar Browns? Měli jste strávit týdny práce s trenérem místo maratónování filmů, zatímco jste se snuggled v Slanket, ale další nejlepší věc je malá svalová pumpa.

Možná jste si všimli, že vaše svaly vypadají plnější ihned po cvičení. Efekt je výsledkem nahromadění svalových vedlejších produktů a přestože je to pouze dočasné, může to být extra záběr důvěry, který potřebujete, než se zbavíte svých plaveckých šort. Tužka ve cvičení těsně před plážím, abyste využili výhodu. Zaměřte se na mírně vyšší opakování s nižší hmotností a méně času odpočinku mezi sady, abyste maximalizovali efekt.

Pokud máte více času na přípravu před plážím, můžete také spustit ofenzívu proti nadýmání a vodní hmotnosti. Naplánujte si parní čas v sauně, abyste potěšili extra H2O těla. Vezměte trávicí enzym s každým jídlem. Jezte spoustu tmavých listových zelených rostlin a bílkovin. Vyhýbejte se zpracovaným potravinám s vysokým obsahem soli, křupavými vegetariáni, sušeným ovocem, cukrovými alkoholy, fazolemi a luštěninami, mléčnými výrobky a sýtenými nápoji.

Toe to jde

Nezanedbávejte prsty

Získejte své nohy Frodo připraveny na sezónu sandálů. Řekni kajonárovi jakýmkoli krátkým a kudrnatým, které se rozkládají na špičkách vašich prstů, a zarezervujte si pedikúru, jak zkrotit vaše raptorové drápy předtím, než někdo ztratí oko.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den