Baume je Richemontova nová cenově dostupná značka, která je plně přizpůsobitelná

Anonim

Pokud název zní znám, pak byste se nemýlili. Baume je nová značka spinoff od švýcarské hodinářské firmy Baume & Mercier, která se zaměří na dodávání moderních kusů, které nabízejí úroveň přizpůsobení a udržitelnosti, které nebylo nikdy vidět v hodinkové skupině Richemont.

A ještě než se dostaneme do technických detailů, je to cenově dostupné a ceny začínají od pouhých 540 USD. Společnost Baume dokázala dosáhnout tohoto cenového bodu díky použití křemenných a japonských mechanických pohybů Miyota spolu s ekologickými materiály jako jsou řemínky z přírodních a přebudovaných materiálů - myslím korkové, lněné, bavlněné, Alcantara a PET plastu.

Ve snaze vytěžit svou vlastní identitu mezi mladší generaci, Baumeovy hodinky nebudou obsahovat drahé kovy ani živočišné materiály. Všechny modely budou obsahovat hliníkové pouzdro místo nerezové oceli a tam je také zřetelná koruna na značku 12 hodin oproti konvenční značce 3 hodin.

V současné době jsou hodinky navrženy v Ženevě a shromážděny v zařízení Richemont v Nizozemsku. Existují plány na vybudování dalších výrobních míst, kde budou hodinky prodávány, aby bylo možné dále snížit přepravu výrobků a uhlíkovou stopu.

Baume začne s dvěma kolekcemi: Iconic Series a Custom Timepiece Series. Iconic bude obsahovat pouzdro 41 mm spárované s upravenými materiály a automatický pohyb Miyoty, který umožňuje 40hodinovou rezervu.

Vlastní hodinky budou přicházet v různých stylech s 41mm malou sekundovou variantou, 41mm retrográdní variantou, 35mm měsíční fází a 35mm malými sekundami. Přizpůsobení těchto kusů lze dále měnit řadou možností kufru, ručními úpravami, popruhy a kazetou.

Můžete si zkontrolovat on-line konfigurátor společnosti Baume a navrhnout tak své vlastní hodinky. Slovo varování, je to docela návykové.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny