Úžasné dárky pro muže, když nemáte žádnou představu, co kupovat

Anonim

Koupit svého muže dárek je naložená zbraň. Pokud půjdete příliš bláznivě a nebude se vám líbit, riskujete, že ztratíte spoustu peněz. Lowball to ale, a ty bys mohl s nízkým klíčem kyselý vztah.

Abyste se tomu vyhnuli (a tak, že ponožky, dravé vazby a vnitřní rostliny určené k smrti osamělé smrti se mohou vrátit do nepoškozeného koše, odkud přišli), sestavili jsme seznam nejvíce jedinečných a funkčních dárků vaše hnusná polovina bude někdy ležet na očích.

Jak si vybrat ten dárek, který se bude líbit

V závislosti na tom, jak dlouho se setkáváte, mohlo by to snadno vyrazit. Pokud jste nebyli spolu tak dlouho, jemně zkontrolujte, že se mu líbí - například - víno, než se rozplní vinobraní. Pokud jste byl ženatý už tisíciletí, je pravděpodobné, že jste mu koupili spoustu toho, co má rád, a tak ho trochu přepněte. Víte, jako byste v ložnici.

Co se vyvarovat

Spodní prádlo (pokud jste si nepřečetli tuto příručku), cokoli si můžete představit, že byste dostala od své špinavé tety Susan, špatně ukrytý dárek pro sebe, poukázal na tipy (např. Běžecký pás, dezodorant atd.), Dárkové poukázky JBHifi na věci, oni sami.

Jak to zdůvodnit

Narozeniny, vánoční a vánoční dárky nevyžadují žádné ospravedlnění. Ani výročí. Nicméně, pokud jste netrpěliví kupovat svého muže jako symbol náklonnosti, stačí si učinit vlastní příležitost; spáchat podvody s kreditními kartami, dostat se do systému praní špinavých peněz, lhát, podvádět, ukrást, řekněte mu, že najdete svého nejlepšího kamaráda nadmíru atraktivního - možnosti jsou nekonečné!

Máte třídu výmluvu? Teď si jen vybere svého muže.

1/26

Pro běžec a plavec

Když beau vidí JLB Bezdrátové sluchátka do uší, jeho zamotané bílé jabloňové sluchátka se budou dychtivě vyřazovat. Tyto JLB jsou navrženy tak, aby zůstaly pohodlně na místě během cvičení, a to vše při pohledu na elegantní AF. Nejlepší ze všech - skutečně je použije. Od 300 dolarů.

KOUPIT

2/26

Pro The Bookish Man

Pokud chcete, aby váš surfovaný posedlý přítel během letního plochého kouzla ocení tento dárek od krále smetí proza, Chas Smith. Od 25 dolarů.

KOUPIT

3/26

Pro žíznivého muže

Ekologicky šetrné muži budou okouzleni touto špičkou, stylovou lahví na vodu, která zůstane chladná po dobu 24 hodin a horká na 12 let. Od 35 dolarů.

KOUPIT

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den