Zdá se, že váš počet spermií se zvýší, pokud přestanete nosit spodní prádlo

Anonim

Tvrdá pravda, kterou jste poznali, byla nakonec prokázána. vědy.

V nedávné studii amerických výzkumníků z Harvardské TH Chan School of Public Health zjistilo, že muži, kteří nosili boxerské šortky, měli o 25 procent vyšší počet spermií než ti, kteří si uvědomili, že mají spodní prádlo. Jinými slovy, jděte do komanda a nikdy už nebudete střílet.

Vědecké vysvětlení publikované v časopise Human Reproduction je samozřejmě trochu komplikovanější než to. To se vztahuje zpět k udržení hormonů, které ovlivňují počet spermií šťastný. Studie, která zahrnovala 656 mužů, zjistila, že chladnější teploty kolem varlat zvýšily produkci spermií.

To je způsobeno skutečností, že produkce spermií je nejvíce citlivá na teploty nad 34 stupňů Celsia (92 F). Tento jev může být viděn v teplejších dnech, kdy vaše varlata visí dolů z těla ve srovnání s chladnějšími dny, kdy se uzavřou blíže k tělu.

V oblasti spodního prádla, kalhotky a žokejové šortky drží šrot blíž k tělu, což způsobuje zahřátí. Boxerové šortky mezitím uchylují uvolněnější a pohodlnější fit, což je příznivější pro produkci spermií.

Údaje z výzkumu odhalily 17procentní nárůst celkového počtu spermií spolu s 33procentnějším plaveckým spermatem při porovnávání boxerů s těsnějším spodním prádlem. Naštěstí toto zjištění neovlivňuje tvar spermatu ani kvalitu DNA - je to jednoduše číselná hra.

"Jelikož muži mohou změnit typ spodního prádla, který se rozhodnou nosit, mohou být užitečné pro zlepšení funkce testikulárních mužů, " říká vedoucí výzkumná pracovnice Dr. Lidia Minguez-Alarcon.

Překvapivé výsledky byly odvozeny od faktorů, které ovlivňují produkci spermií včetně věku člověka, indexu tělesné hmotnosti (BMI) a osobních návyků, jako je kouření a. jsme vás kluk ne. použití horké vany.

Být varován, ale změna spodního prádla dnes nezaručuje vyšší počet spermií následující den.

Vědecký výzkumný doktor Jorge Chaverro řekl BBC, že "trvá asi tři měsíce, než se celá populace spermií změní, a tak naplánujte předem."

No tam to máte. Kdo říkal, že volné mínění v denní době je pro společnost obtížné?

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den