Odborný kadeřník odhalí tajemství, aby získal perfektní účes

Anonim

Za pár metrosexuálních okamžiků se ozame. Chováte se, jako byste byl imunní vůči celebrit stylu a příliš zaneprázdněn pro něco víc než rychlé tousle ráno, ale realita je vám záleží na vašem účesu. Otázkou je, jak si vyberete ten správný účes, který vám nejlépe vyhovuje?

Existuje mnoho faktorů, které přicházejí do hry včetně věcí, jako je tvar obličeje, množství vlasů a přirozený způsob, jakým vaše vlasy rádi sedí. No dnes je to váš šťastný den. Máme oceněný kadeřník Anthony Nader na palubě, abychom vám pomohli vypadat a cítit to nejlepší, jeden prvek v době.

Výzkum před vaším dalším jmenováním

Podíváte se na styly ikon pro vaše oblečení, tak proč ne pro vaše vlasy?

"Mnoho mužů přichází do mého salonu s odkazem na své oblíbené hvězdy" dapper hairdos ", vysvětluje Nader. "Pokud se nedokážete připravit před časem, nebo jen vydechnete pár obrázků, když odpočítete v kadeřnickém křesle, ulehčí to. Je pravděpodobné, že budete ve svém telefonu stejně. "

Nader říká, že fotografická inspirace je neocenitelná v rané fázi konzultací. To zajistí, že jak kadeřník, tak klient jsou na stejné stránce, a co je nejdůležitější, skončíte s účesem, který nenávidíte.

Komunikace je klíčem

S probíhajícími konzultacemi by tvůj stylista měl mít pro vás pár otázek (pokud ne, mohl byste být ve špatném zařízení). "Jakmile má nějakou ruku na to, co se vám líbí o řezu, může posoudit, jak dobře to pro vás bude fungovat, " říká Nader.

Témata konverzace by měla zahrnovat vaše:

  • Typ vlasů
  • Textura vlasů
  • Zvyky životního stylu

Poslední část je často přehlíženým faktorem, který Nader zdůrazňuje. "Jste připraveni trávit čas každé ráno, abyste vytvořili svůj nový hvězdný vzhled? Pokud je odpověď ne, účes je poprsí, i když jsou pro ni vhodné. "

Sledujte přes odborné tipy

Jedna z prvních věcí, kterou bude kadeřník dělat, je podívat se na vaše vzory růstu. "Řekněme, že máte oči na jeden z ikonických účesů Beckhama, ale máte vlnu ve vlasech. Styl není mimo dosah, ale musíte být ochotný ránu vysušit vlnu z vašich vlasů, takže se shoduje s panem B, "říká Nader.

"Je to závazek, který jste připraveni udělat?"

Chápeme to. Je těžké nechat jít o myšlenku, jakmile se vaše srdce postaví na to, ale naslouchejte odborníkům, pokud budou varovat před jejich vzhlédnutím. Existuje důvod, proč vědí, zda to pro vás bude fungovat. Pokud váš kadeřník myslí, že vaše vlasy jsou příliš tenké, než aby to vypadalo, neberte to jako urážku - vezměte ji jako konstruktivní zpětnou vazbu, která vás povede na spravedlivou cestu k lepšímu stylu.

Buďte realističtí se zachováním účesu

Na konci dne je nejdůležitější, že zvolený styl odráží, kdo jste a jak chcete být vnímáni. Trendiness je v pořádku, ale nikdy nevyniká pohodlí a důvěrou.

"Vidíte ty módní přehlídky zámořských mužů a všechny bláznivé věci, které s nimi probíhají (nemluvě o velkých rozpočtech) a je snadné se dostat do něčeho, co není praktická volba, " vysvětluje Nader.

"Odstraňte všechno ostatní, dokud se jen nepodíváte na vlasy. Je to styl, který jste skutečně nadšeni, že znovu vytvoříte, nebo vaše imaginární bublina praskla realitou, zda je těžké znovu vytvořit? "

Nezapomeňte, že modely a celebrity jsou připraveny, aby vypadaly určitým způsobem po určitou dobu. Pokud žijete v rušném životním stylu a nemůžete si dovolit hodinu každé ráno, abyste si vybrali svůj účes, odpověď je zřejmá.

Zjistěte své vlasové produkty

Na téma profesionální poradenství se vždy ujistěte, že budete dbát na rady kadeřníka o produktech na vlasy a nejnovějších řešeních péče o vlasy. Oni to řeší v průměru osm hodin denně, šest dní v týdnu po celou svou kariéru. Dejte co doporučují zkusit měsíc a pokud to nefunguje, řekněte jim a pak se rozhodněte.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled