Alex Rodriguez vám ukáže, jak správně šaty jako muž středního věku

Anonim

Když narazíte na nesmrtelnou Jennifer Lopez, vypadá slušně prostě není dost dobré.

Naštěstí Alex Rodriguez má to, co ve stylovém oddělení vyžaduje, aby hrál wingman talentovaného baviča. Pro ty mimo USA, kteří nevědí, "A-Rod" - jak je známější, je bývalý profesionální hráč baseballu, který má ve srovnání s Tomem Bradym podobný status.

Jeho výhry v průběhu desetiletí nepocházejí jen z hřiště. V nedávné době Rodriguez předvádí své odhodlání v oddělení šatů pro muže a zároveň vyhrává vítězství ve stylu davu. Nic nového, ne? Špatně. Jako 43letý muž středního věku je Rodriguez dokonalým příkladem toho, jak se oblékat do vašeho věku.

Jeho natočení nití zahrnuje řadu obleků, které se většinou hodí na velký rám než obvyklé získání Dwayne Johnsonové.

První exponát: Křupavý béžový plátěný oblek spárovaný s aa modrou košili a černou vzorovanou kravatou. Pohled, který je ideální pro letní dny.

Exponát B zobrazuje elegantní příležitostné večerní oblečení v nejlepším. To se skládalo z velmi hladké marsala tvídové tuxedové bundy, která byla srovnána s otevřenou límečkovou košilou, černými kalhotami a černými šaty.

Odtamtud se to týkalo námořnictva se třemi variacemi, jak správně promíchat barvu. Podívejte se pozorně a dokonce si všimnete jednoho s tukovými kapelami pro ten nádech Sprezzatura a italského vkusu. Posledním z nich je náš vítězný výběr díky sladkým vibracím Mad Men, které bylo dosaženo kontrolou a solidní bílou kapsou.

1/5

2/5

3/5

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common