8 Nové foukací a frézovací stroje pro vlasy

Anonim

Vzestup dobře upraveného velkolepého bastarda je zde a jedna ze zbraní v jeho arzenálu je zastřihovač vousů.

Není překvapující, že vidíte, proč se v posledních několika letech popularizovali vousové trimmery. Jejich pokorný holicí strojček tiše nahradil jako preferovaný stylový nástroj pro muže s vousy, kteří jsou hrdí na to, aby jim to ukázali.

To, co není tak snadné, je volba pravého frézovacího trimra tak, aby vyhovovala vaší tváři a potřebám. Účast na vousu nebo strništi je výtvarné umění a může mít velký vliv na mužský celkový vzhled, takže je nutné zvolit si moudře. Nakonec to může znamenat rozdíly mezi tím, že vypadají jako zběsilý starý muž nebo David Beckham.

S trochou pomoci od odborníků jsme sestavili osm z nejlepších trimmerů pro vousy dnes, které pomohou udržet drsný mužský vzhled bez pletí na ostrově.

Závěs vosku

Většina mužů by to nevěděla, ale je tu hodně, co byste měli zvážit v zastřihávači vousů, kromě toho, jak je to levné. Cena hraje důležitý faktor funkcí, ale vědět, zda potřebujete tyto funkce nejdříve začít, je klíčem k výběru správného.

Jedná se o čtyři faktory, které vás dovedou k pravému frézovači:

Délka vousů: Většina prémiových fréz nad nadprůměrnou hodnotou AU $ 50 bude obsahovat nastavitelné délkové nastavení v těchto dnech. Přírůstková úroveň přizpůsobení se obvykle zvyšuje s cenou a je vhodnější pro náročného vousatého muže, který ví, že potřebuje vždy náročnou vousy / délku strniště.

Znáte své vlastní vousy (dlouhé, střední, krátké, strniště) a podle toho zvolte svůj trimr. Drahý trimmer s 25 nastavením délky je bezvýznamný, pokud používáte nastavení krátkých strnišť vždy - levnější může udělat stejnou práci.

Kabel nebo bezdrátový kabel: Většina triček s vousy v těchto dnech přichází s pohodlím obou, vybavenými bateriemi a nabíjecím portem pro pohodlné cestování a nabíjení. Pokud si zakoupíte bezdrátový adaptér, buďte připraveni vyměnit baterie příležitostně.

Akumulátorový trimmer, který je dodáván s vlastní nabíjecí stanicí, poskytuje to nejlepší z obou světů. Přijde však trochu více zavazadlového prostoru. Dbejte také na to, abyste vyloučili vyžínače s vestavěnými Ni-Cd dobíjecími bateriemi, protože mají kratší životnost než lithium-iontové baterie. Po rozsáhlých cyklech nabíjení a nabíjení zjistíte, že trimery s vestavěnými Ni-Cd bateriemi budou trvat 30 sekund předtím, než budou ploché.

Trimmer Účel: Některé trimery pro vousy mohou být víceúčelové trimery těla, takže víte, co používáte, protože doprovodné příslušenství by mohlo být pro holicí hlavy nebo jiné oblasti než měkké obrysy obličeje. Nedoporučujeme vám, aby jste ty dva bez ohledu na to.

Funkce trimování: Jedna z nejvíce přehlížených oblastí vousových trimrů je jejich snadné čištění. Nejmodernější trimery dnes mají vakuové prvky, které jsou navrženy tak, aby vysypaly volné vlasy vlasy při jejich řezání. Tím je dosaženo dokonalého ořezávání, které zanechává téměř nulový nepořádek a rychlou likvidaci.

Mezi další funkce, které je třeba věnovat pozornost, patří vyskakovací hlavice pro snadné čištění, vodotěsnost pro rychlé čištění a doplňky pro upřesnění nosu a uší. Také si berte na vědomí, od čeho jsou nože vyrobeny. Nerezová ocel je levná, ale bude rychlejší než titanové lamely. Pokud jdete nerez, znamená to, že budete muset častěji namazat ostří, abyste zabránili nudnému obložení.

Kde koupit brady trimry

Kromě on-line trhu je spousta fyzických obchodů, se kterými se muži mohou vydat do hledání ideálního trimera. Pokud nejste fanouškem mezinárodních adaptérů, pak určitě použijte tuto možnost. Mohlo by to stát o něco víc, než on-line nákup na místě, ale je zaručeno, že budete mít záruku a místní nabíječku.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den