50 způsobů, jak rovné šedé vlasy a být král stříbrných lišek

Anonim

Možná jste stárnou laskavě (nebo nešťastně). Možná vám genetici bohové požehnali s plnou hlavou šedé věci ve vašich 20. letech. Ať už spadáte do jakékoliv rozlišující kategorie, chceme, abyste věděli, že šedé vlasy se nebudou vyhýbat.

Jistě, vzhled zesílení může znamenat, že se pohybujete v životě, ale důležitější je symbol toho, jak člověk má moudrnost a houževnatost v tomto velkém špatném světě; to znamená, že jste se ocitli v nejhorším počasí a teď jste na vrcholu vaší hry. Váš další krok? Vlastní to. Zde je 50 způsobů, jak osvětlit šedé účesy.

Věci, které potřebujete vědět

Na rozdíl od obecné víry, stříbrné lišky mohou stále dosáhnout toho nervózního vzhledu, vzhledem k tomu, že zacházejí s jejich šedou hmotou s respektem.

Úprava vlasů

Vzhledem k tomu, že šedé vlasy se na hlavu člověka stanou výraznějšími, bude se podobně projevovat i ztenčení. Proto je důležité, abyste si vybrali ten správný účes, který zvýrazní šedé, nikoliv zdůrazněné části pokožky hlavy (omlouvá se koruny). Galerie by vám měla pomoci s touto částí, ale ještě předtím, než se tam dostaneme, zvažte důležitost různých tónů a mnoha odstínů šedé.

Pokud jste převážně bledě kůže, použijte trochu šedého pokrytí produktu, jako jsou jemné pěnové barvy. To pomůže rozdělit ostré "bílé na bílé" vzhled. Ti, kteří mají tmavší pokožku pokožky, by měli omezit barevné ošetření šedé pokrytí, protože se snažíte dát šedě zdravější přechodný tón, na rozdíl od Geoffrey Edelsten.

Údržba

Za druhé, ujistěte se, že používáte slušný šampon a kondicionér. Výběr levnějších alternativ často vysychá vaše vlasy po každém mytí a zbaví to dobrých věcí, aby to vypadalo přirozeně. Pravidelné schůzky s kadeřníkem jsou také nutností stříbrných líšků. Viděl Tom Hanks v Cast Cast? Není pro to nikdo čas. Udržujte si styl a chladná šedá se splácí.

Objetí

Nic nesvítilo jasněji než šedá, s výjimkou důvěry. Takže obejmout vnitřní-stříbrnou lišku a nosit typy oblečení, které vám dávají trvalý smysl pro styl. Jít na dapper vzhled je vaše nejlepší sázka tady a opuštění vašeho rozkroku kalhoty za sebou je pravděpodobně moudřejší možnost.

Zakryj to

Není-li z výše uvedených věcí, pak uvažujete o tom, že ji pokryjete. Existuje mnoho produktů, které můžete použít doma, které přinesou originální barvu vlasů zpět. Výrobky prošly dlouhou cestou a jsou zcela přirozené.

1/50

2/50

3/50

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny