50 důvodů, proč Blazer je králem stylu

Anonim

Díky uvolnění kódů šatů a vysokému a nízkému stylu, které řídí oblečení pro muže, klasické sako má v našich skříních mnohem větší váhu. Sakra má spoustu rolí. Která je dobrá zpráva opravdu, s ohledem na kvalitu vyrobené, brilantně řezané sako může stát drahocenné množství. Další důvody a místa, kde je můžete nosit, znamená, že za sebou budete mít větší bang.

Kancelář připravená? Ty to víš. Víkend hodný? To se vsaď. Už není jen horní polovina obleku, (jednou formální) bunda je dnes vaše nejlepší módní přítelkyně, v každé sezóně a oblečení. Zde je 50 způsobů, jak nosit sako - od ulice k obřadu.

Blazer Do & Don'ts

Dom Bagnato, designér a ředitel domu Bagnato, předepisuje: "Zajistěte, aby textilní sako bylo trvanlivé a bylo vyrobeno z přírodních vláken, protože se zotavuje lépe. Takže vždycky budeš vypadat čerstvě. "

A podle Tomu Rileyi, zakládajícího partnera a hlavního krejčího na P.Johnsona, pokud znáte pravidla blazeru, můžete je ohýbat - jenom jen málo. "Koneckonců, sako je základem a musí být všestranné, " říká Riley.

Zde je to, co dělají a nedělají:

  • Dodržujte pravidla pro fit slíže. "Podívejte se na blejzory, které jsou lehce konstruované. Takže máte jiný pocit, že máte oblečený sako a také se budete cítit uvolněnější, "říká Bagnato.
  • Ale nepřehlédněte měkkost. "Nejlepší blejzory jsou velmi lehké a měkké. Měkká konstrukce znamená, že se obléká stejně jako se obléká, "říká Riley.
  • Experimentujte s tkaninami. "Blazer splétá, lehké lesklé keprové vazby, jednoduché tropické plátové vazby a lemované hedvábné směsi jsou skvělé, " říká Riley.
  • Ujistěte se, že vaše neutrální hra s blejzrem je v bodě. "Udržujte čisté barvy a čisté textury. Díky tomu můžete snadno stylovat a pracovat s vaším šatníkem, "říká Bagnato.
  • Nezakládejte sako ohniskem kancelářského oblečení. Přilepte na námořnictvo, dřevěné uhlí nebo černé, takže pro každou příležitost máte sako. "Přidejte do doplňků, abyste zvedli váš vzhled, " říká Bagnato.
  • Používejte tenisky s neformálním vzhledem sako. Udržujte čistý řez, minimálně navržené. Nic připraveného na tělocvičnu.
  • Hrajte si s možností tílka. Ozdobné košile a kravatu lze snadno nahradit bavlněným tričkem, mikinou nebo pletením.
  • Nenechte své košili viset déle než vaše sako vzadu. Vypadá to, že tvoje dítě nosí tatínkovy šaty.

Nyní máte čtyři bezpečné způsoby, jak nosit sako - kdekoli a kdykoliv, pro každého muže. "Ale je to všechno o tom, jak dobře se to děje a zda je to vhodné pro jednotlivce, " varuje Riley. "Všechno může být provedeno špatně a všechno se daří dobře."

# 1 Tee & Jeans

Oblékání sakra? Vynechejte stále přítomnou košili a košili a přesuňte se do základního bavlněného trička. Existují však některá pravidla: držet se čistého (nic vzorovaného nebo tištěného), neutrálních (bílý den a černých noci) a ujistěte se, že je to tenký způsob, jak se vyhnout objemu. Kulatý krk je elegantnější volbou a zastavuje pokušení hlubokého v-krku plíživého pod kabát. Konečně, tričko by mělo skončit těsně za pasem, takže se nepokoušejte kolem vaší bundy viset na dlouhých vlasech.

"Návrh je" Jsem spokojený ", " říká Riley.

T-košile jsou lepší s nestrukturovanými blejzory, protože strukturovaný typ (plátno a podšívka) vypadá trochu OTT s položeným zadním odpalištěm. Co se týká vašich dna? Ne kalhoty, ale džíny, přilepené tmavým praním v štíhlém (kalhoty). Minimalistické tenisky jsou skvělou volbou na ulici nebo semišové mokasíny pro něco trochu chytřejšího.

# 2 Svetry, košile a čepice

Perfektní pro příležitostné pátky nebo chytrý sobotní oběd, tato chytřejší kombinace blejzrů se bude mírně lišit závisí, pokud je to práce nebo hra, kterou se chystáte pustit. Stačí si být citlivý na kódy oblečení, přilepený k nestrukturovanému sako pro tento vzhled, v vkusné kontrole (kostkovaný, lehký okenní sklo nebo pinstripe) vystupovat trochu. Nebo se zříkáte a vybíráte texturu, říká Riley: "Jdi na rustičtější povrch, možná čisté námořnické prádlo, které má krásnou rozcuchanou povahu."

O víkendech ztratíte kravatu v kanceláři a zesvětlíte odstín vašich chinos: špinavě bílé nebo khaki jsou perfektní odstíny. Sako se dobře spojuje s námořnickým, hnědým nebo béžovým svetrem (pastely mohou vypadat příliš preppy) a ostré košile z Oxfordu. Spusťte atletickou atmosféru svetrku tenisky, zatímco na pracovišti se rozhodněte pro klasický přístup - brogové nebo robustní jediné derby.

# 3 Roll Neck & Wool kalhoty

Pro zimu, nehledejte nic jiného, ​​než je to v této sezoně, to je pletené, hrudní krk. Stejně jako výše uvedené tričko, rohový hrdlo odstraňuje potřebu kravaty. Ale to musí být jemný-měřidlo - nic kabelu pletené nebo robustní pro účely vrstvení. Zahrajte si s intarziografickými geografickými výtisky nebo žakáry pro vyjádření úpletu, nebo je neutrální a nechte texturu mluvit. Textura vytváří vizuální zájem o tónové oblečení a táhne protilehlé odstíny. To vypadá jako hladký povrch s námořní blejzr s krémem s krémem a krémovými flanelovými nebo tvídovými kalhotami, které se rozhodly pro tmavší odstín pro zimu a formality.

"Myslím, že sako může pocházet z poloviny námořnictva, pokud je detailně a strukturováno, " dodává Riley. Opět boty nasměrují kroky výstroje. Tenisky jsou v neděli přátelské, zatímco čokoládové boty Derby nebo krvavé brogúzy vytvářejí vzhled, který je perfektně odpoledne.

# 4 Suitové kalhoty, košile a trička, boty na šaty

Formality sakra znamenají, že jsou vyrobeny pro kancelář. Nyní však vadný firemní vzhled není přijatelný. "Záleží na charakteru, ale superjemné merino s měkkou strukturou může být velmi elegantní a ostrý, ale má štědrost kvůli její jemnosti, " dodává Riley. Zatímco existuje flexibilita, držte se uhlového nebo námořního blesku a křupavé nebe modré košili (s límečkem nebo přímočarým límečkem), přičemž se rozhodnete pro jemnou kontrolu v tmavé barvě, pokud upřednostňujete vzory.

No-fuss slamka dělá to solidní základna (není vlastnost), uvádět příslušenství jemně. "Udržujte kravatu uvolněnou v texturované tkanině nebo jděte do funky úpletu, a pokud se vám líbí, rozhodněte se o vzorovanou košili, " říká Bagnato.

Vyhýbejte se fantazijnímu příslušenství / jako je boutonniere nebo květinový kolík pro kancelář, je to trochu také Pitti Uomo-dandy. "Ale pokud nemáte kravatu, vždy noste kapesní hankie, " říká Bagnato. Chcete jazzovat na klínu? Jemný kovový tónový klopný kolík (odpovídá hodinám), což je mnohem lepší.

1/54

2/54

3/54

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny