50 Ice Cool způsoby, jak Rock platinové bělené vlasy

Anonim

Někteří velmi slavní muži se během své kariéry obrátili na láhev. Brad Pittova vyhledávaná surfařská hříva byla výsledkem láhve - nejvyšší blond vlasy na pláži. Ale bylo to daleko od přirozeně líbání na slunci, láhev-blond spíše. Adam Levine také šel zlatý, soupeřil o chlapečku blanďovaný blonďanem již spravedlivého Ryana Goslinga.

Bělené vlasy mají jistě momenty trendů celebrit. A je to zpět - à la Jared Leto, Justin Bieberův podříznutý a model-of-the-moment, Lucky Blue Smith.

Bělidlo však trvá. Jakmile je peroxidem zapnutý, holicí hlavou nebo řezání bělených vlasů je opravdu jediný způsob, jak se vrátit k přírodě . A pokud se vám líbí nová zábava jako platinová blondýna? Podmínky jako "mosazné" a "kořeny" by vás mohly vzít dolů - tvrdé a rychlé.

Chcete-li, abyste v této sezoně získali bělící prostředek, jsme si vybrali 50 ledových chladných způsobů, jak skalnaté bělené vlasy. Pak si přečtěte několik jednoduchých tipů a triků, abyste zjistili, jestli máte problémy.

Jednoduché věci, které je třeba zvážit

Odstín pleti

Vynikající pleťové tóny vypadají vybledlé z bělených vlasů a blond vlasy zvýrazní věci jako akné a jizvy, takže pokud jste bledý nebo máte obličejové škvrny, o kterých si nejste jisti, neblokujte.

Hustota vlasů

Bleach se pokrývá vlasovým folikulem, čímž se cítí silnější. Pokud však ve vlasovém oddělení zuříváte, bělení zvyšuje pravděpodobnost zlomení a může vést k vypadnutí vlasů. Balding nebo pokoušet se rozvíjet vlasy? Bez bělidla, prosím.

Barva vlasů

Tmavě hnědá nebo černá budou pravděpodobně potřebovat více než jeden bělicí proces. A vy máte větší riziko, že namísto platiny budete mít oranžovou nebo mosaznou barvu. Přírodní blondy přirozeně budou mít s bělicím prostředkem snadnější čas. Promiňte, kluci, kteří houpají afro.

Oblasti proti blednutí

Bělíte si vlasy, ne obočí nebo vousy. Když běžíte bělené, znamená to odvážné, takže není třeba ukrývat skutečnost, že vaše vlasy nejsou přirozené, obvs. Kontrastní barva vlasů na obočí vám poskytne i exotický okraj a přidejte do tváře světlo a stín.

Vyhledat profesionály

Jakmile se rozhodnete, vyhledejte odborníka na bělení vlasů. Vyzkoušejte salon, který blond vlasy dobře - i na muže. Nejen, že se vlasový kolorista aplikuje, tón a styl bělené vlasy dobře, profesionálové mohou poskytnout vodítko pro udržení blond.

Základní blond nástroje

Purpurový šampon neutralizuje schopnost vlasů jít pomerančově nebo mosazně, proto je vhodné použít s normálním šamponem. Použijte kondicionér na ošetření vlasů i po umývání, abyste doplnili vlhkost zapálenou bělícím prostředkem - abyste snížili riziko vypadávání vlasů a fritování.

Všechno vyfouklo

Nebojte se s platinovým vzhledem? Nebo hledat změnu? Buzzcut je prakticky jediný způsob, jak se zbavit svých nově bělených vlasů. Nedoporučujeme to rozvíjet, pane ombré. Ujistěte se tedy, že jste na zřetelném vybledlém vzhledu. Jakmile to bude, přírodní barva vlasů se udělá.

Konečné slovo

Bělené vlasy jsou tvrdá práce. Je těžké dostat se správně. A jakmile budete mít ten dokonalý odstín platiny, budete muset investovat čas do jejího stylingu - a nějakých peněz v produktech - zachování bílého tónu a zvlhčujícího zdraví vlasů.

Ale - stejně jako většina věcí, které jsou těžko dosažitelné a neobvyklé (bohatství a abs) - vystupujete jako bůh vlasů. Platinum je vysoce cenný kov na trhu s bižuterií a nyní můžete mít stejné vlasy.

Nade vše? Vyhledejte odbornou pomoc. V tom není žádná hanba.

Expertní stanovisko - Sam Overton

"Bělkované vlasy na vole? Je to těžké pro rock a nemusíte jen být přesvědčeni, že to vytáhnete, musíte jít do dobrého kadeřníka! Při bělení vlasů je tón tak důležitý. Mělo by to pochválit tón pleti a barvu očí, nebo být naprostým opakem pro skutečné prohlášení.

Osobně si myslím, že tato barva funguje nejlépe pro krátké vlasy. Bleach přidává strukturu do vlasů a je kratší, je snadné stylovat. Nakonec potřebujete dobrý šampon, kondicionér a ošetření nejméně jednou týdně. Když bělíte vlasy, zbavíte veškeré barvy a vlasy se mohou uschnout. Výměna obsahu lipidů ve vašich vlasech je životně důležitá a opětovné použití vlhkosti.

"To je důležité, aby nedošlo k poškození vlasů. Také, když se dostanete na kořeny udělat znovu jít do dobrého kadeřnictví. Pokud se barva dostane překryta, skončíte s kapelou a nerovnými barvami. "

1/50

2/50

3/50

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled