5 nových vkusů, které vás dostanou přes linii v noci

Anonim

Chceš cítit šikovněji, než vy vypadáš, přijít v noci? Se stovkami vůní na trhu právě teď máte šanci, že váš důvěrný kamarád už ucítil oblíbené klasické parfémy, stejně jako některé z modernějších vůní, které všichni vypadají jako postřik.

Takže když několik předních luxusních značek uvolní (a znovu oživí) novou vůni jako součást svého mužského repertoáru péče o pleť před pouhými týdny, je načase trochu čerstvého spritz na ten neklidný zápěstí.

Z Cartierova plnitelného medovo-žlutého parfému, který Ferragamo plní tím, co to znamená vypadat (a cítit) italský, je kolínský, aby vyhovoval nejchytřejší chuti v této pánské vůni zaokrouhlenou. Woody a rummy, ovocné a květinové, zde jsou ty nejlepší nové vůně pro muže, které vás jistě dostanou přes linii dnešní noci.

Č. 1 Bulgari 'Man Black Orient'

Stejně jako exotický přísun na Středním východě, nová vůně italského příslušenství Bulgari je nutností v této sezoně, zvláště pokud dáváte přednost alkoholu tvrdému a váš koření silný.

Alberto Morillas je parfémem za vůní, která jemně osladila vůni člověka prostřednictvím růžových a tuberózních květinových středních nót, které lákají k ženskému nosu, ale nikdy ženskému. V podstatě je "Člověk černého Orientu" orientální dřevěná kožená kolínská voda, díky špičkám z letního rumu a kardamonu. Pak opálená kůže zvyšuje odolnost vůně, což je vůně mužského muže, ale s náznakem elegance.

# 2 Tauerville 'Tuberose Flash'

Nejnovější ze švýcarského parfumerie Tauerville je "Tuberose Flash". Je to světlá a lehká vůně pro muže, která nabádá tuberosovou rostlinu - velkou bílou květinu známou svými náznaky sladkého citrusu. Klíčové poznámky smíchané s tuberózní žárovkou obsahují jasmín a oranžovou barvu.

Ale rozhodně není dávka kvetoucího květu. Sladkost je umírněná s exotickými vůněmi, které jsou zachyceny čistým Orientem; jmenovitě patchouli, jantar a benzoin. Kromě toho nechcete, aby váš květinový kolín nadužíval ty růže, které přicházíte do restaurace.

# 3 Salvatore Ferragamo 'Uomo'

Hledání a oblékání jako italština je skutečně dosaženo jen tehdy, když ztělesňujete celý italský životní styl. Takže kontinentální dům, Salvatore Ferragamo, zachytil vůni sprezzatura Milanese s novou vůní "Uomo".

Bohatý a dřevnatý, Uomo spojuje klasické italské dědictví s inovativní chemikou, takže zůstává vůně jako kouzlo minulosti - bez zápachu a prachu. Nejvýznamnějšími poznámkami jsou černý pepř, kardamon a bergamot, na vrcholu středních tónů pomerančový květ a tiramisu (tak italský). Ale kašmírské dřevo, santalové dřevo a tónové boby jsou základem, který odráží kolínská vína z italského dezertu do čistého lektvaru italského stylu. Bravo.

'# 4 Cartier' L'envol '

Perfumer Mathilde Laurent ušetřil francouzskou firmu Cartier žádné výdaje. Nejnovější vůně luxusní značky "L'envol", která je překládána jako "vzlet", získává vůni z medoviny ambrózie, medového vína známého jako konzumované řeckými božstvy.

Největší věcí o vůni je však balení - skleněná žárovka zavěšená ve skleněné kupole, která dělá vůni vypadat jako láhev medu, takže je to součástí kolínské části, součástí balení v ložnici.

Ještě lepší je, že je láhev opětovně plnitelná, a to tím, že se otevře kovový fillagreed - s kartičkovým podepisovaným stužkovým motivem - nahoře. Škoda, že nemůžete vzít láhev na večeři.

# 5 Jean Paul Gualtier "Le Male Essence de Parfum"

Součástí nejnovějšího výjevu Jean Paul Gualtier, vůně "Belle Perfumerie", "Le Male Essence de Parfum" je okázalý vzhled toho, co typizuje mužský zápach. Kardamom, citrusem a levandulem jsou silné komponenty vůně, stejně jako kůže, která je základem vůně a dává jí slávu bohatství.

Navrhl parfumerér Quentin Bisch, Gaultier je lahvování má hodně změněné od původního kontejneru mužského těla viděný v jeho "Le Male" archetyp. Essence de Parfum tentokrát přichází v skleněném Adonisově skle, se širšími rameny a užším pasem než předtím. Zachyťte skvěle a trochu si osvěžte. Dnešní předpoklady opravdu.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny