5 esenciální pikantní vůně pro muže

Anonim

Teplé, svůdné a exotické, tam je něco zvláštního o kořeněných kolínkách. Při výběru své podpisové vůně nezapomeňte, že kořeněné vonné látky jsou stále silnější, čím déle zůstávají na těle. Myslete na to, že máte na sobě kořeněnou vůni, jako je pití červeného vína. Neotevřete láhev a okamžitě ji nalijte do sklenice; necháte to nejprve dýchat, dosáhnou svého vrcholu a pak si ji užijte. Totéž platí s těmito nejlepšími pikantními kolínkami pro muže.

Amouage Ciel Pour Homme

Ciel Pour Homme je již déle než deset let, vyhrávat obdivovatele svou exotickou kombinací levandule, lilie z údolí, bergamotu a růžových vrcholů se středními tóny muškátového oříšku, skořice, broskev, jasmínu a kardamonu. základní poznámky ze santalového dřeva, patchouli, vetiver, kadidlo a cedr. Stejně jako všechny vonné látky z Ománské Amouage, tato inspirace vychází z bohatého a barevného dědictví své vlasti.

KOUPIT

Comme Des Garçons Blue Encens


Společnost Comme Des Garçons uvedla v létě 2013 třídílnou "modrou" sérii vonných látek. Blue Encens je kouřová, pikantní jedna z nich. Odvážná fúze mystického kadidla a drceného Artemisia se mísí se zahřátou směsí zmrazených koření (indický kardamom, černý pepř, skořice). Chladný, přesto teplý, čerstvý, ale ohnivý, Blue Encens je perfektní poslání pro muže, který miluje protiklady.

KOUPIT

Tom Ford Noir


Tom Ford vstoupí do hluboce sexy terénu s Noire, vůní, která je součástí městského sofistikovaného a tajemného tajemného tajemníka. Nejvýznamnějšími poznámkami jsou bergamot, verben, kmín, růžová paprika a fialová. Čerstvá paprika, muškátový oříšek, toskánská duhovka, pelargónie a bulharská růžice tvoří střední a základní vůně opoponaxu, jantaru, indonéské patchouli, vetiver, civet a vanilky ukotví vůni.

KOUPIT

Dolce & Gabbana Jeden


Jeden byl navržen tak, aby byl dokonalým odrazem člověka Dolce & Gabbana: charismatický a svůdný, elegantní a sofistikovaný, chytlavý typ, který nikdy neprochází bez povšimnutí. Vyvinuta perfumeristrem Olivier Polge, The One je smyslná, kořeněná vůně, která kombinuje tabák s jemnými základy kardamonu, zázvoru, cedrového dřeva a citrusového koření.

KOUPIT

Šest vůně "Nicoll 17" Richard Nicoll


Každoročně iniciativa Six Scents sdružuje zřetelnou skupinu návrhářů a parfumerátorů, kteří vytvořili šest limitovaných edicních vůní. Nicoll 17 od Richard Nicoll je jednoduchý, minimalistický posílán s poznámkami z florentského fenyklu, fenyklového pylu, exotické černé bazalky, bílých irských lístků, kmínových semen, Tarocco sladké oranžové, kořenů Angeliky, jižní magnólie a ranných letních břečťanů.

KOUPIT

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny