5 základní kožní vůně pro muže

Anonim

Kožní vůně jsou zvláštním paradoxem. Perfumery původně pracovali s majáky, aby zakryli nepříjemnou vůni kůží používaných pro rukavice, boty a další kožené zboží. V dnešní době je kůže vůně samotná. Kožené vůně mohou být mastné, koláče, kouřové, pikantní, ovocné a dokonce i květinové. Překvapivě všestranné kožní vůně je dobrou volbou pro muže, který chce současně vůně, která je současně sladká a elegantní.

Memoir Man / Amouage

Perfumer Karine Vinchon navrhl Memoir Man od Amouage kolem centrální poznámky absinthu. Dřevěná a kožená fougère vůně získává standardní spojení levandule a dubu a mísí je s bazalkou a mátou. Srdce tóny lesa, kadidla a růžice sledují světlejší poznámky. Na základně jsou hladké, bohaté tóny jantaru, vanilky, tabáku a kůže.

KOUPIT

Colonia kůže Eau de Cologne Concentrée / Acqua di Parma

Společnost ColoniaLeather Eau de Cologne Concentrée se stala nejmladším členem sbírky ingrediencí v květnu 2014. Acqua di Parma popisuje vůni jako "originální stvoření narozené nekonvenčním kombinováním čerstvosti pocházející z citrusových tónů původní vůně Colonia a bohatých, smyslných odstínů aromatických kůže. "Jeho poznámky obsahují oranžové, limetkové, růžové a petit zrno, následované koženým, cedrovým a guajakovým dřevem z Paraguaye.

KOUPIT

Toskánská kůže / Tom Ford

12 oděvů parfémů kolekce Private Blend, které v roce 2007 uvedl Tom Ford, byly navrženy tak, aby byly použity samostatně nebo v kombinaci s ostatními. Toskánská kůže kombinuje špičkové tóny šafranu, maliny a tymiánu se středními tóny olibanum a nočního květu jasmínu. Kůže, černé semišové a jantarové dřevo dodávají vůni složitost a bohatost, že některé jsou přesvědčeny o vůni přesně jako kokain.

KOUPIT

Accord Oud / Byredo

Oud je zmíněn v jednom z nejstarších písemných textů světa - Sanskrit Vedas z Indie - a je tradiční přísadou kadidla a parfémů. V Byredo schopných rukou se stává Accord Oud, pánská vůně, která smíchá agar s čerstvou kůží, blondýnky, šafrán, skořice a černé švestky. Jiné poznámky zahrnují patchouli, ostružiny, rum, šalvěj šupinovitý a pikantní pižmo.

KOUPIT

Le Parfum De Therese / Frederic Malle

Edmond Roudnitska vyvinul tuto vůni pro svou ženu v padesátých letech minulého století. To zůstalo jen v jejím osobním použití až do založení Frederic Malle, po kterém se Teresa dohodla, že vzorec bude použit ve sbírce. Le Parfum De Therese se otevírá s mandarinkou a melounem, které vedou do srdce růže a švestky. Cedar, vetiver a kůže dokončily kompozici.

KOUPIT

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den