5 Essential Aromatic Fragrances pro muže

Anonim

Aromatické vůně jsou téměř výhradně určeny pro muže, a tak jsou obzvláště dobrou volbou, pokud jste na trhu s něčím nepochybně mužským. Vůně je považována za "aromatickou", když je v přírodě rostlinná - myslí se na kmín, šalvěj, rozmarýn, levandule a jiné rostliny. Aromatické směsi jsou často kombinovány s poznámkami z citrusů a koření pro rovnováhu.

Zde je několik našich oblíbených:

Donna Karan Palivo pro muže

Palivo pro muže se inspirovalo pozdějším manželem Donny Karanové Stephenem Weissem, který byl okouzlen svobodou rychlého cestování po otevřené cestě. Vůně zachycuje pocit dobrodružství a vzrušení s vrcholnými citrony, ananasem a jalovcem, středními tóny bezešvy, jantaru, levandule a mandle a základy santalového dřeva, patchouli a pižma.

KOUPIT BEZ PALIVA PRO PÁNSKY

Byredo Parfums neděle Kolín nad Rýnem

Byredo's Sunday Kolín nad Rýnem je dřevěná aromatická vůně s nejvyšším názvem kardamonu, bergamotu a hvězdného anýzu. V jeho srdci jsou poznámky z geranium, kadidla a levandule, zatímco vetiver, mech a patchouli tvoří základnu. Neděle Kolín nad Rýnem naráží na rovnováhu mezi teplem a sladkostí, mezi kořením a zemitostí, mezi křehkostí a teplem. Je to pulzující náladový eau de parfum, který je ideální pro pořádný víkendový den.

KOUPIT NEDĚLE COLOGNE

Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme

Láhev La Nuit de L'Homme od Yves Saint Laurent vypráví smyslný, svůdný příběh složený z pikantního kardamonu, cedru, bergamotu, vetiveru a kumarinu. Vůně existuje v prostoru mezi rozpory - sofistikovaný, ale neschůdný, hluboký a tajemný, ale jasný a svěží, zdrženlivý, ale odvážný. Je to opulentní, elegantní a maskulinní vůně s tím, že balení odpovídá.

KOUPIT YSL

EIGHT & BOB

Eight & BOB má vážně působivý původ, který zahrnuje dovolenou na francouzské riviéře, bývalý americký prezident John F. Kennedy, pašování lahví v knihách, aby se zabránilo odhalení nacisty a oddaného rodinného komorníka. To by znamenalo velkou vražednou záhadu a také skvělou vůni založenou na vzácné aromatické rostlině z Chile, která může být vybírána pouze v průběhu prosince a ledna.

KOUPIT EIGHT & BOB

Šest vůně řady dva: Solární osel moc Henrika Vibskova

Je těžké ignorovat jméno jako "Solar Donkey Power." Šest vůní: Série dva zkoumá vztah mezi umělcem a přírodou prostřednictvím sbírky vůní, příběhů, filmů, fotografií a umění. Spritz z unikátně pojmenované vůně Henrik Vibskov obsahuje poznámky z bergamotu, aromatické šalvěje, pelargónie, patchouli, mechu, kadidla a borovice. Kombinace je na jedné straně teplá a dřevnatá, na druhé straně čerstvá, aromatická a květinová.

KOUPIT ŠEST VYVÁŽENÍ

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled