48 milionů dolarů Ferrari se stává nejdražším vozem, který se někdy prodává na aukci

Anonim

Jak vypadá vaše roční plat? Je-li něco méně než 48 milionů dolarů, pak je nám líto, když říkáte, že tento jednorožec, známý jako Ferrari 250 GTO 1962, nemůžete koupit.

Legendární vozidlo prošlo přes víkend přes Pebble Beach přes Monte Soreby v Montereyu a pohodlně se mu podařilo vzít titul za nejdražší auto, které kdy bylo prodáno v aukci.

Pro neoznámené je otázka. proč?

Samotné auto je pouze 1 nebo 36 modelů GTO, které byly kdy stavěny, ale přidává se k této hmotnosti skutečnost, že je to 1 z 4 vozů GTO, které zaznamenaly upgrade správnou dobou Scaglietti - italské automobilové konstrukce a karosářské společnosti, padesátých lét.

Kromě toho auto vidělo vítězný rodokmen v celé své okouzlující závodní kariéře. Edoardo Lualdi-Gabardi jezdil na vítězství v italském GT Championship v roce 1962. Toto pokračovalo s řadou vítězství, které zahrnovaly přes 15 tříd a celkové vítězství v letech 1962 - 1965.

Pod kůží auta se nachází 3.0-litrový vůz V12, který je na podvozku nízký, což je vzorec, který vydláždil cestu pro budoucnost italského výrobce automobilů. Tělo bylo také navrženo firmou Pininfarina, která zobrazuje širší a kratší vozidlo, které je doplněno raketovým čelním sklem a zlepšuje aerodynamiku.

Zatímco šťastný kupující nebyl odhalen, prodávající vozu byl Greg Whitten, zaměstnanec společnosti Microsoft od prvních dnů, který ho zasáhl během dot com boom.

Více informací o podvozku 3413 naleznete v níže uvedeném videu.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common