40 Slick & Shiny Pánské účesy Myšlenky, které se dostanou do čela

Anonim

Sofistikovaní pánové, jako jsou Don Draper a Jay Gatsby, udělali elegantní, lesklé, slicked-back vzhled opět cool a milujeme to.

Současný trend je pro kratší řezy, déle na špičce, které jsou klasické a dapper, zatímco jsou stále moderní a nervózní. Vezměte si malý výrobek tam, kde máte nějaký záběr a nějaké lesk, a máte čistý, mužský, sexy, všestranný vzhled, který kluci jako Leo DiCaprio, Adam Levine a Beckham houpali.

Pro inspiraci jsme sestavili galerii sladkých účesů, které stojí nad hlavou a rameny.

Styling dokonalé hladkosti je více než jen rozbíjení množství mastného produktu ve vlasech. Nejprve je třeba stylovat vlasy (suché nebo hřebenové) na místo. Chcete se vyhnout příliš velkému objemu, a pak vyberte požadovaný konečný produkt. Jsou klíčem k tomu - vyberte si, zda chcete mít suchou klopu nebo mokrý povrch.

Mokré skvrny můžete použít vlhkost stále ve vašich vlasech z čistého mytí a zachytit ji pod výrobkem, použijte americkou kosmetickou formovací hlínu, což udržuje vlasy poddajné a nepevné ve své struktuře.

Pokud byste chtěli, aby byl suchý a dapperský vzhled vlasů nejprve vysušený, pak použijte produkt s vysokým leskem, jako je péče o vlasy. Musíte udělat stylingovou volbu, když navštěvujete funkce černé kravaty v nejostřejším obleku.

- Christopher Dunkley, muži + co

1/40

2/40

3/40

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny