30 způsobů, jak načervenat účesy Redhead & Ginger Hairstyles

Anonim

Redhead muži dostali hodně špatného tisku. Jsou nazývány nevyslovenými, nežádoucími a neatraktivními. Nikdy nejsou srdcem, hrdinkou nebo akční hvězdou. A neměli bychom se blížit tomu, že "prsty nemají duše" nesmysl. Kdokoliv jiný se opravdu unavuje z tohoto vyprávěného vyprávění?

Je čas uzavřít mezery vnímání mezi ženami s červenou hlavou a červenohnědými muži. Michael Fassbender, Ewan McGregor, Benedikt Cumberbatch, Damian Lewis a další vedoucí muži (a nezapomeňme na prince Harryho) měníme, co znamená být zázvor. Najednou jsou stejně sexy jako jejich tmavší pleťové protějšky, které se objevují na dráhách a červených kobercích po celém světě. Den přijel za vysoký, zázvor a pohledný.

Věci, které potřebujete vědět

Svět může nakonec být moudrý ke zvláštní sexivitě rudých mužů, ale ohnivý odstín přichází s některými problémy.

Hrubost: Červené vlasy jsou nejtvrdší barvou vlasů a její tloušťka je zvláště náchylná ke ztrátě vlhkosti. Výsledkem je sklon k suchu a křik, který musí být bojován s kondicionérem.

Plešatost: Rudé hlavice mají také malý počet vlasových folikulů (i když hrubá struktura může vypadat silněji). Po blondýnách je nejpravděpodobnější, že budou trpět plešatostí.

Péče o pleť: Červené vlasy znamenají spravedlivou pleť a spravedlivá pleť znamená zvýšené riziko expozice slunečnímu záření. Nikdy nezapomeňte na opalovací krém (zvážit denní hydratační krém s ochranou proti slunečnímu záření) a vždy jednoduše na pokožce. Červená kůže je často tenčí, sušší a citlivější než ostatní pleť, takže je extrémně náchylná k popáleninám a dalším podrážděním.

Naše oblíbené červené účesy: Michael Fassbender, princ Harry,

A konečně, jaké tipy můžeme dát na houpání červených účesů?

Jeden na mysli především: vlastní. Důvěra je ta nejatraktivnější věc, kterou můžete nosit, a tak obejmout pihy, obejmout bledou kůži, obejmout červené horké zámky. Dostaňte se do popředí hnutí a dokážete, že zázvorové muži jsou stejně živí, odvážní a sexy jako někdo jiný. Pokud potřebujete další inspiraci, podívejte se na výstavu RED HOTa fotografa Thomas Knights a na galerii níže.

1/30

2/30

3/30

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den