20 britských značek pánských oděvů, které stojí za nákup v roce 2018

Anonim

Ať už je to oblékání Bond, monarcha, nebo David Beckham, britský okruh pánských oděvů udělal víc než svůj spravedlivý podíl, který přináší globálnímu publiku podhodnocený mužský styl.

A přestože si možná myslíte, že Britové jsou všichni o pláštěch, rozcuchaných klubovnách a láskyplných jménech, které vám připomínají kluky, kteří vás šikanovali na tréninku na rugby na střední škole, je mnohem víc, než jen Saville Row.

Zde jsme sestavili hlavní seznam 20 nejlepších britských značek, o kterých potřebujete vědět, v roce 2018, od starších státníků na Saville Row až po mladé a netestované.

Gieves & Hawkes

Gieves a Hawkes mají dokonalý životopis, který se rozprostírá asi dvě stě let a seznam klientů odpovídá. Tito kluci pocházeli z Londýna v roce 1771 jako vojáci a krejčovští, a nezasloužili ani jeden, ale tři královské warranty (to není snadná věc).

Zatímco oni by mohli vybavit bývalé hlavy státu a oslavoval sportovce jako David Beckham, pouhý plebs jako my mohou stále přístup k silné měřit a na míru program, který bude mít zanechat jejich plyšové velitelství v Londýně pocit, jako byste měli být přední tvář v další 007.

Hackett

Společnost Hackett, která byla založena v roce 1979 a provozuje dodnes temperamentní Jeremy Hackett, nabízí klasické krejčovské krejčovství se splatností, kterou jste očekávali od starších lidí v zařízení Saville Row.

Jeho důraz je kladen na klasické pracovní koleje mužského šatníku, které vám umožňují vybudovat plný doplněk obleků, košil a kravat pro podnikové devíti až pět. Jejich nejnovější jarní sbírka obsahuje lehčí pletené vesty, vesty a příležitostné bundy, ale nevidíte na nich žádné novinové výtisky nebo chytré popové kultury.

Hackett je pro chlápka, který chce, aby britské podhodnocení nebylo bez houževnatých sartoriálních pavučin, které se spojí s Saville Row. Jsou skvělé pro zralou, ale současnou šatnu.

Burton

Britské krejčovství má vždy smysl pro historii a Burton není výjimkou. Společnost Burton, založená v roce 1903 ambiciózní 18letou rodinou s malou rodinnou půjčkou, má nyní více než 400 poboček a obrovskou online maloobchodní stopu.

Pánská oděv všudypřítomná, nejvyšší kvalita Burton je dostupnost. Oni dělají obleky pro vysoké, objemné nebo hubené, a nic z toho vás nebude stát za ruku a nohu. Všechno, co vidíte, má dlouhodobý kilometr a po sezóně nevypadá hrozně.

Takže pokud potřebujete novou firemní šatní skříň nebo ji obnovíte a potřebujete ji teď, Burton je cesta.

Cos

Ve světě cyklických módů a nešťastných vzletových a přistávacích drah, které vyhlížejí z módy dříve, než narazí do obchodu, Cos nabízí trochu klid a stabilitu.

Etos tady je docela jednoduchý: celodenní šatníky, které vypadají dobře dnes a v příštích letech.

Najdete zde klasiku s moderním funkčním účelem: košile, chinos, harringtonové bundy, plážové oblečení, dokonce i neformální obleky - vše spojené jednoduchými barevnými barvami a dobrým designem.

Reiss

Spuštěna v roce 1971, Reiss zachytil loajální sledování kluků, kteří vždy potřebují, že další košili, kravatu nebo pletené.

Reiss nabízejí muže jak příležitostné, tak formální oděvy, s moderními, přizpůsobenými dvoudílnými obleky a uchopením britského stylu, který je zaměřen na mladšího, více sartoriálního progresivního pachatele.

Jejich bílé košile jsou základní a nemůžete se pokazit s žádným z jejich námořních obleků pro pracovní pohovor nebo plné večeře. Najdete je u Davida Jonese a my bychom nebyli překvapeni, pokud jejich maloobchodní stopa roste v roce 2018.

Private White VC

Soukromý White VC je pojmenován podle chlapíka, který příběh pravděpodobně způsobí, že se cítíte neadekvátní AF.

Naštěstí je jejich oblečení navrženo tak, aby mělo opačný účinek. Nabízejí řadu odolných, funkčních oblečení, ale jejich bundy - bombardéry, motocyklové bundy a pláště do deště -, které drží naši pozornost.

Jejich výrobní standardy jsou těžké porazit - každý oděv projde přes dvacet párů rukou během procesu a to vše je děláno z továrny v Manchesteru. Pravděpodobně můžete říct, že Private White VC je o kontinuitě a s původními bílými vnoučaty, kteří stále pořádají show, jsme si jisti, že to bude tak, jak to bude.

Burberry

Každý chce Burberry kabát - období. Burberry má za sebou několik vážných historických kilometrů, od vybavení britských důstojníků v první světové válce až po jejich přítomnost dnes jako přistávací dráhy.

Štítek je malá, ale výrazná část jejich nabídky a v roce 2018 budete moci najít luxusní vonné látky, šály a sáčky. Pokud bychom měli na výběr, uvidíme, jak vyjedeme dveře s jedním z jejich jejich velbloudové zákopy.

Nikdy se nikdy nestalo stylem a nespočet imitací na trhu jim nedělá spravedlnost. Pokud je v roce 2018 něco ušetřit, je tohle.

Dunhill

Pokud jste někdy cítili potřebu oblékat se jako součást londýnské horní kůry, hraje Dunhill svou roli. Dunhill sloužil davu klubu a golfu z jejich prestižní nemovitosti Mayfair a nabídl sadu vlastních šitých doplňků kromě bundy, obleků, košil a více neformálních možností.

Mají dokonce holič a vlastní kino pro ty, kteří jsou nakloněni (ale my se více zajímají o oblečení). Dunhill nabízí klasický britský styl, který spadá na konzervativnější a mužnější konec měřítka. Jsou to pro starší, ustavičnějšího nebo mladšího, který se tam snaží dostat.

Barbour

Nemělo by být žádným překvapením, že britské pánské oblečení přicházejí s historií, která se těžko hodí. Společnost Barbour, která byla založena v roce 1894, není výjimkou.

Jejich reputace spočívá na vavřínech jejich trvale populárních voskovaných bavlněných bund, které jsou v roce 2018 relevantní stejně jako v minulých desetiletích. Barbour není jen jediný trik poník a v nedávných sbírkách budete moci najít kufříky, motocyklové bundy a příležitostné polosy a kalhoty.

Barbour nabízí oděvní opravárenskou službu, která pracuje na více než 100.000 bundách ročně. Takže pokud si koupíte sako v roce 2018, je tu každá šance, že ho budete mít po deseti letech nebo více.

Oliver Spencer

Oliver Spencer je mladý, pokud jde o britské pánské oblečení, který byl vypuštěn v roce 2002, ale my proti tomu nemůžeme tvrdit.

Oliver Spencer vkusně aktualizuje maskulinské klasiky jako bombardovací bundy, spodní bílé košile a pletené oděvy, což jim dává moderní, přizpůsobený vzhled, aniž by udělal zkratky v konstrukci a výrobě. Jejich nejnovější sbírka z roku 2018 naznačuje, že v 70. letech působí příznivě a pohledem upírají své ohnivé bombardéry a retro crewneck knits.

Moruše

Vlastníte si a užíváte si luxusní koženou tašku, je pro většinu z nás zde v D'Marge položkou seznamu kbelíku.

Mulberryova estetika je nenápadná, ale mužská, vyhýbá se svůdným barvám a výtiskům ve prospěch silného designového etosu a tlumené palety. Jejich držení jsou takový nadčasový nákup s trvalou hodnotou, kterou můžete přenést na vaše děti, a oni nedávno zesílil jejich příslušenství hru, dává vám solidní gifting možnosti přes 2018. Mulberry je koupit jednou, koupit pravou značku, ale pokud můžete vidět za ceny, které se nikdy nebudete dívat zpět.

Paul Smith

"Podivínský britský krejčí, který má rád legrační vzory", nedělá Paul Smith spravedlivě. Pánské pánské oděvy Paul Smith přebudovávají klasické britské krejčovství s odvážným pohledem na barvy a výtisky, aniž by při navrhování vyřízli žádné rohy.

Je to advokát pro vlnu a přizpůsobení dědictví, ale nedovoluje, aby se to dostalo do cesty ostrého tisku nebo úderu v Saville Rowově vyčerpání. V roce 2018 Paul Smith zkoumá tlumené, lehké oděvy v rozporu s jeho charakteristickou odvážností: květinovými tištěnými úplety a espadrilemi, šitými plavky a spoustou oranžové, všude.

Podívejte se na jeho vlněné bombardéry a nemusíte se bát, aby do vaší rotace zasáhla květinovou kravatu.

Alexander McQueen

Mnoho značek nemůže říci, že jsou od okamžiku viditelní, ale Alexander McQueen je určitě jedním z nich.

V roce 2018 se McQueenovy hrozivé snímky lebek a kostí nikam nedostanou a pravděpodobně uvidíte také růst vyšívání lebek, kromě šatníku těžkých šatů, jako jsou plátky na plátně a černé smokingy. Nevypadá to, že nový management změnil to, o co jde Alexander McQueen, takže pokud vaše šatna potřebuje trochu gotické snímky se setkává se závažným šitím, pravděpodobně jste to našli.

John Smedley

John Smedley je další úctyhodný britský label, který má více než 200 let služby.

Byly založeny v roce 1784, dělají jednoduché, všestranné úplety, jako jsou vaše posádky, šálové vesty a vlněné henleys v tlumeném patře primárně blues a šedé. Většina kusů je čistá merino vlna vyrobená ve Velké Británii. Naším oblíbeným je námořní rolák, který je solidní investicí do nadcházejícího chladu.

Orlebar Brown

Většina kluků neposkytuje "luxus" a "koupačky" do stejného koše, takže naštěstí máme Orlebar Brown, aby to udělal.

Orlebar Brown odpověděl na výkřiky mužů, kteří byli naštvaní dlouhými, fratboyskými boaridy, nahradili je šikovnými šitými šortky, které byste pravděpodobně mohly vyčerpat ve městě. Zahrnují jak obyčejné, všestranné vzory, tak novinové výtisky a jsou stejně pečlivě vyhotovené jako "vážné" krejčovství.

Takže pokud chcete, aby se opalování v bazénu dostalo luxusního zážitku, pár desek Orlebar Brown je stylový (ale drahý) krok správným směrem.

Emma Willisová

Založená v křiklavé pevnosti Jermyn Street v Londýně, Emma Willis je nedílnou součástí britského pánského oblečení.

Založena v roce 1989 a výhradně ve Velké Británii, neuvidíte žádnou odvahu od Paula Smitha nebo gothickou dráhu Alexandera McQueena - je to všechno o jednoduché firemní pánské oblečení, které dělá práci pro devět až pět.

Doplňky jsou dalším silným prvkem v roce 2018, od kapesních knoflíků po kravaty a županů, které vás v pondělí znova přeměňují na oblečení.

Hardy Amies

Etiketu siréna Hardyho Amiesa se dostal do neznáma, protože se nedokázal držet krok s časem, ale nedávný reboot v roce 2009 po reorganizaci bankrotu přinesl do značky trochu čerstvého vzduchu a do názvu přidal několik současných podtónů.

Stále najdete klasické šité na míru kusy jako námořní a dřevěné obleky, bílé košile a kravaty přátelské k místům, ale v štíhlejších, přizpůsobených řezech a vazbách pro mladší, méně konzervativní publikum.

Je to všechno o tom, jak držet krok s měnícími se vkusy na trhu, aniž byste zapomněli, odkud všechno začalo, a nový branding Hardy Amies udělal přesně to.

Smythson

Stejně jako Gieves & Hawkes, Smythson má tři Royal Warrants a prestižní klientelu o rolích, filmu a politice.

Životnost a nadčasovost jsou jádrem sortimentu společnosti Smythson, hodnoty, které se odrážejí v používání nejlepších kůží a osobních řemeslných dovedností. Nevidíte zde žádnou nedbalou koženou práci nebo prádelnu.

Smythson by mohl být těžký prodávat, pokud máte jen nohu na žebříku a musíte si půjčit od svého starého muže obleky, ale tyto kožené hodinky a plné obilí jsou prostě moc hezké, že se vám chybí.

Grenson

Grenson je jedním z posledních, největších obuvníků z Northhamptonu. Sledují svou historii do roku 1866 a stále trénují na trhu obuvi z jejich továrny v Northamptonu, kde zaměstnávají desítky řemeslníků.

Grenson je známý pro vytrvalé boty značky Goodyear, které mohou být pravidelně shromažďovány, a pokud budeme s vámi upřímní, jsou to lepší než někteří jejich drahší konkurenti. Ona slouží každému preferenci od klasických oxfords k botám, ale jejich brogové zachycují nejvíce pozornosti od obuvníků.

Grenson neporuší banku jako ostatní značky značky Northhampton a pokud se o ně postaráte, uvidí vás (a vaše nohy) po desetiletí tvrdého opotřebení.

Sunspel

Sunspel je domovem v oblasti prémiových základů, což je oblast trhu, kterou lze snadno přehlédnout.

Sunspel vyrobila v Británii v roce 1860 první prémiové spodní prádlo a v šedesátých letech začala představovat boxerové šortky. Od té doby značně rozšířili své obzory a vše od merino pleteniny k plavání šortky a odpališť na léto.

Sunspel má tendenci držet se neutrální palety barev, takže jejich základy jsou natolik všestranné, aby se dostaly a vymanily z každého oblečení.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny